Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövő vár arra, aki nem...

Milyen jövő vár arra, aki nem oltotta be magát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem fog tudni majd dolgozni, mert csak oltottak dolgozhatnak majd, tanulni, stb...

2021. szept. 21. 03:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a nagy kérdés, amiért én nem oltatom magam, bár átestem a fertőzésen és köszönöm szépen, jól vagyok:


Miért nem elég az antigén teszt? Tovább megyek, miért nem ezt teszik kötelezővé? Tán csak nem azért mert kiderülne a turpisság, hogy némelyik vakcina semmire nem jó?

2021. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

31, egyrészt azért, másrészt az nem biznisz. Az oltóanyag nagy üzlet. Meg még az is gyanús, hogy csak az oltás! Más megoldást még csak felvetni sem lehet. Szerintem valami hátsó szándék van ezzel. Valahol, valamelyik országban minden vakcinát gáncsolnak, itt ezt, ott meg amazt. Csak egyet nem, azt soha nem éri bántódás, kritika és ez pfizer. Biztos vagyok benne, hogy ez a fekete péter. Végül így, vagy úgy, de mindenkiben pfizer lesz. Valamiért. Meglátjuk.

T.V.O

2021. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
32: talán azért nem éri kritika a pfizert (egyébként érte, amikor kiderült, hogy ritka esetekben szívizom-gyulladást okozhat), mert biztonságos, nem lett senkinek semmi komolyabb baja. És elvileg jól megvéd a delta-variánstól is, míg a Sinopharmmal oltottak nem termelnek elegendő antitestet. Ha idős, krónikus beteg lennék, nyilván a Pfizert választanám.
2021. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Engem nem nagyon érdekel egyik vakcina se, meg a vírus se. Nem fogom beoltatni magam úgyse. Csak szeretnék korlátozás nélkül dolgozni, meg intézni a dolgaimat.

Csak sokszor gondolkodom ezen, mi lesz ha a történet legvégén tényleg kötelező lesz az oltás mindenkinek, és ha valaki nem oltat azt börtönbe teszik, esetleg kivégzik? Én úgy gondolom sajnos, hogy akár ilyen végletekig is elmehet a kormány.

Feltettem ezt a kérdést, hogy vajon mások hogyan látják ezt a helyzetet. Nem szeretném, ha meg lennénk fosztva alapvető emberi jogoktól. De sajnos egyszerű emberként úgysem tehetünk semmit.

2021. szept. 23. 22:29
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

34: jelenleg 5 féle vakcina áll a rendelkezésünkre. Aki fél a Pfizertől, felveheti a Janssent, aki fél a Janssentől, vegye fel a Sinopharmot. Mindhárom védőoltás más technológiával készült. Aki viszont mindhárommal bizalmatlan és elhiszi az olyan orbitális téveszméket, hogy az oltás egy méreginjekció, azt úgy hívjuk, hogy paranoid szkizofrén. És nem kinevetni kell ezeket az embereket, hanem kezelni, mert jelenleg közveszélyesek.


Egy normális, egészséges gondolkodású, racionális ember nem hiszi el a kétes álhír oldalaknak (és főleg nem olvas olyanokat), hogy ki akarnak minket végezni a titkos hatalmak és a Bílgéc. Mert ilyen nincs. Nem létezik. A tudósok nem azért tanultak X évig az egyetemen, hogy szuperveszélyes mérgeket készítsenek, amibe beledöglik a fél világ. És egyébként is miért lenne egy mezei János bácsi véleményének több valóságalapja, aki a biológiához alapszinten sem ért, mint egy Harvardon és Oxfordon kutató orvosnak?


Az oltást nem fogják kötelezővé tenni, mert az oltásoknak köszönhetően már nincs akkora fertőzöttség, ami leterhelné az egészségügyi rendszert (egyelőre), ugyanakkor fokozatosan 1-1 oltatlan így vagy úgy, de bele fog halni a fertőzésbe.


Nem vagy megfosztva az alapvető emberi jogoktól, de sajnos a gondolkodásoddal veszélyezteted a többiek életét.

2021. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Aki pedig azzal érvelne, hogy az orvosok egy része sem akarja beoltatni magát, akkor arra csak annyit tudok mondani, hogy az ilyen orvos nem való orvosnak. Egyrészt veszélyezteti az embereket, másrészt ha csak a statisztikákat nézem, az orvosok 95%-a már alapból be volt oltva, korábban mielőtt kötelezővé tették volna. Az utóbbit is csak azért tették azzá, mert így gyorsabban kiszűrik a nem orvosi pályára való, paranoid szakembereket.
2021. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, amikor azzal jön a sok oltásfanatikus, hogy az oltatlanok milyen hihetetlen mértékben veszélyeztetik a többi embert. Ha te be vagy oltva és mellé ilyen esztelenül tolod mellé a hipochondriát, akkor mitől félsz? Téged meg fog védeni a csodaszérum, a többi meg hadd dögöljön meg nyugodtan.
2021. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
31%

Milyen jövő vár rájuk?

Páriák lesznek a saját hazájukban. Eleinte FEMA, vagy más, hasonló táborokban élnek majd, de mivel az ellátásuk pénzbe kerül majd, ezeket a táborokat felszámolják és hatalmas, fallal körülvett városok lesznek. Ezekben a városokban élnek majd az oltottak, oltási kártya már rég nem lesz, hanem a testen belüli chip, amit a magasban repkedő drónok messziről is letudnak majd olvasni. A városok körül aknazár és egyébb technikai fegyverzet lesz, ami a chip hiányára aktiválódik. Az oltatlanok nem közelíthetik majd meg a városokat. A külső területeken kell majd élniük és dolgozniuk a földeken és a gazdaságokban, hogy ellássák élelemmel a városlakó oltottakat. Semilyen ellátást nem kapnak majd, infrastruktúra nem lesz, ahogy oktatás, kultúra sem. Maguknak kell gondoskodniuk a saját és családjaik életéről, mindenféle szociális ellátás nélkül.

Nem tudom, ilyesmire gondoltál?

2021. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!