Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort mikor utálta...

Orbán Viktort mikor utálta meg ennyire az ország és egész Európa?

Figyelt kérdés
És aki támogatja, annak nem tűnik fel kicsit sem, hogy ez egy beteg, szélhámos manipulátor, semmi több?

2021. szept. 21. 11:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%
Stadion,krumpli,Mészáros, oltások,MBTQRP
2021. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%

Ha Orbánt szeretnék, akkor nem kéne golyóálló mellényben, 5 testőr között "vegyülnie" a néppel!

Ezt ős is tudja, ő is érzi.

Félti is a tyúkszaros életét...

2021. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
22%
Az imádott Macront is fejbe b*szták testőrök nélkül. Helyes, hogy mindenhová testőrrel meg golyóálló mellényben megy az Orbán, az ország miniszterelnökéről van szó.
2021. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Kádár golyóálló mellény nélkül is ki mert menni az emberek közé! És azóta az összes miniszterelnök mellény nélkül járt.

Igaz, egyiket sem kezelték Grazban.

2021. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
15%

25# A kisebbik rossz a Fidesz szerintem, Orbán Viktor szembe mer szállni az EU-val.


Akárcsak Putyin…


- gyermekvédelmi törvény

- nem térdelünk csak isten és a szerelmük előtt


Ha nem lenne kerítés már több millió nőt és gyereket erőszakoltak volna meg a migránsok.


Lásd Németország, Svájc aki kimondta hiba volt befogadni a menekülteket.



Az ellenzék java része az EU-t követné, ennek értelmében a kerítés előbb utóbb le kellene bontani, ergo = migráns bűnözés emelkedne.


(Ez mind USA-nak kedvezne)


Mert már az előző kormányok, meggyesy, Gyurcsány tönkre tették Vidéket!


BP-en élek, de már azon vagyok, hogy nem akarok hazamenni.



Pár negatív:


Vidékiként azt sajnálom, hogy semmilyen munkahelyet nem tud teremteni vidéken…


Mert őszintén már az előző kormányok szétcsesztek mindent, Gyurcsány a 13x gázemeléssel, IMF hitelek felvételével.


3 hónap állás keresői bőven elég, én 1 hónap után találtam más munkát.



A f@sz@mból megélek és hasonló nem integrálódott egyedek miatt nem emelkedett a családi pótlék.

2021. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Utolsó, tisztába vagy azzal hogy a kerítés alapjáraton Vona ötlete volt?


Az EU-nál pedig pont fogalmuk sincs hogy mit tegyenek, mivel tudják hogy volt őket beengedni.


Most komolyan, lassan 15 éve volt a Gyurcsány kormány, erre miért kell még mindig azt mantrázni? A Fidesz jelenleg a legrosszabb rossz, mivel utálják az országot (mi másért mondtak le vígan, dalolva 77 milliárd eurótól?), a karantén időszak alatt csak rossz döntéseket hoztak, mi vagyunk az EU talán legkorruptabb országa, és a 30 ezer halottról a Fidesz média még csak említést se tesz.

2021. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

A fidesz-fele jarvanykezeles receptje:


1. Szavazz magadnak teljes onkenyhatalmat.

2. Zarass be korhazakat, szuntess meg ellatasokat.

3. 30k halott, kit erdekel.

4. Vasarolj be mindenfajta hatastalan vakcinabol.

5. Torold el a maszkhasznalatot, hogy a sok szavazod elhiggye, mennyire kiralyul dontottetek mindenben.

6. Halgasd el az oltas mellekhatasait.

7. Olts be mindenkit mindennel.

8. Veletlenul se kozold h sereghajtok vagyunk atoltottsagban az EUban.

2021. szept. 23. 10:16
 28/32 anonim ***** válasza:

"3 hónap állás keresői bőven elég, én 1 hónap után találtam más munkát."Akkor előtt nyilván kirúgtak!

Az, hogy 1 hónap alatt találtál munkát, az nem bizonyíték semmire sem!

Érvnek meg nevetséges!

2021. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
37%

Én azt sajnálom hogy ilyen IDIÓTÁK vannak aneten mint aki ezt a kérdést föltette. Az a baj hogy az ellenzékiek nem bebizonyított öreg nénik pletykájával támadnak a fideszesek valódi igazolható adatokkal."Halgasd el az oltas mellekhatasait.


Olts be mindenkit mindennel.,, Na ezt már végképp nem értem. Az oltások teljesen ártalmatlanok. Ezt már több orvosi kutazás is kimutatta. Szerintem a professzorok csak jobban tudják mint az ilyen hülyegyerekek mint a kérdező. Egyébként egyik ellenzéki párt sem képes a kormányzásra.


A DK-nak Gyurcsány Ferenc az elnöke aki egyszer már volt miniszterelnök és megmutatta mit tud. had ne kelljen részleteznem. Sok helyen olvastam hogy nem értik hogy miért mondják hogy ha az ellenzék nyer akkor újra Gyurcsány fog vezetni. Ezt bizonyos mértékben megértem meg nem is. Ha Dobrev Paanda(Klárika) nyer akinek a felesége Gyurcsány nyilvánvaló hogy gyurcsány belefog szólni és valamennyire íráyítani fogja az ország ügyeit. Sajnos ezt nem értik meg sokan. A többi ellenzéki jelöltnek is köze van hozzá de do. kl. után karácsonynak van a legtöbb. Évekig együtt dolgoztak. Egyébként az ilyen jobbik, momentum stb. képtelen a kormányzásra csak üvöltözni tudnak. Az a legnagyobb baj hogy míg az ellenzékiek folyamatosan csak üvöltöznek ilyen kérdéseket tesznek fel az interneten és semmit nem tudnak felmutatni a jobboldaliak higgadtan nem üvöltöznek örjöngenek. Nem tökéletes ez a kormány de inkább ez mint a másik.Kérlek benneteket hogy értsétek meg. Családos emberként tapasztaltam milyen volt 2006-ban mikor majdnem csődbe mentünk és most mikor annyi jó van a családosoknak mint európában még soha.

2021. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ti jobboldaliak nem kicsit vagytok betegek. Szerinted azert mert mkst megy a penz szoras, az ingyen van? Gyerekeidnek es unokaidnak is fizetnie kell azt, amire most elszornak milliardokat.
2021. szept. 30. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!