Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy az...

Csak én látom úgy, hogy az ismerősi körömben csak a keményvonalas ellenzékiek mennek el az előválasztásra, a többséget hidegen hagyja?

Figyelt kérdés
Ismerek többet, aki pl Jobbikra szavazna a választáson, de az előválasztással nem törődik, esetleg nem is tud róla.

2021. szept. 23. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván sokan nem szvaznak mert nincs olyan jelölt aki egyértelműen favorit lenne, talána Márki-Zay nyerni fog az ismeretlensége révén.
2021. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, te hol élsz, de itt nálunk kígyóznak a sorok, én egy órát álltam tegnap sorba, mert online már minden hely telve volt. Eddig 200 ezren szavaztak és ha jól tudom, 100 ezren kértek időpontot online. És még hol van 28-a.
2021. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
200 ezer nem túl sok egy közel 10 milliós országban. Ha millió felett lenne a szavazatok száma, akkor már lehetnénk elégedettek
2021. szept. 23. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont reális szám.
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azt mondom, hogy egy csomó embert ismerek, akik ellenzékiek, de nem szavaznak az előválasztáson. Fel is hoztam neki az előválasztást, de azt se tudta miről van szó
2021. szept. 23. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Irreálsi elvárás, hogy minden ballib szavazó jelenjen meg az előválasztásukon. Akinem mindegy, hogy ki nyer, mert úgyis arra fog szavazni a valós választáson, annak semmi oka most kígyózni.
2021. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy a te ismerősi körödből ki megy el, azt én nem tudhatom. Az én ismerősei szinte mind elmentek és szavaztak valamelyik ellenzéki jelöltre. Nem kicsi a tét: ki váltja le jövőre Orbánt.
2021. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!