Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számotokra mit jelent egy...

Számotokra mit jelent egy élhetőbb Magyarország fogalma?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
nekem közbiztonság kell. normális egészségügy, oktatás iskolák gyerekeknek. a többit megoldom, megélhetés stb az már az én dolgom azzal nem lesz gond.
2010. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
közbiztonság, egyenlő elbánás (minden téren), oktatás fejlesztése, elegendő munkahely, környezet javítása, fejlesztése (parkok, utak, épületek).
2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és igen, normális egészségügyi ellátás.
2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Barney Stinson ;) válasza:
89%

Több magyar magáncég érvényesül. Kevesebb multinacionális nagyvállalat települ le, illetve azok sem kapnak olyan adókedvezményeket, hogy az összes profitukat gond nélkül kivihetik külföldre az anyavállalatba. Nagy közbiztonság, kint lehet hagyni egy laptopot a buszmegállóban, amíg beugrok a kávézóba egy ásványvízért. A cigányok vagy beolvadtak önkéntesen és képesek normális, tisztességes polgárokként élni vagy bűnöző létükből adódóan(tisztelet a kevés kivételnek) elkerítik őket a külvilágtól. Az adókat mindenki befizeti, ebből adódóan valamennyivel csökkennek az adók. Többgyermekes egyedülálló anyák megsegítése. Helyrehozott tanrendszer, munkahelyet bárki találhat. Államadósság újratárgyalása révén nem kell visszafizetnünk, legfeljebb csak kis részét, s az így megtakarított összeget egy zöldebb magyarország kialakítására fordítani.(alföldön nagy kiterjedésű szél és napkollektor telepek) Mezőgazdaság és különböző iparágak felvirágoztatása. Kevesebb privatizáció a kedvezőbb fizetések végett.


ÉS persze sok nő, bár és laser tag. Meg persze öltönyt mindenkinek!

2010. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Kevesebb cigány, több pénz!
2010. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Kevesebb náci, több toleráns ember! Mint pl. Angliában és Hollandiában.
2010. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Számomra most is tökéletesen élhető az ország. De lehet, hogy csak azért, mert én mindig is itt éltem, 22 éves vagyok, így nem emlékszem a rendszerváltás előtti időkre.


Talán annyi, bár tudom, hogy ezzel sokan nem értenek egyet, hogy kevesebbet kellene foglalkoztatni a felzárkóztatással és többet a tehetséggondozással, valamint támogatnám azokat, akik elköltöznek onnan, ahol nincs munkalehetőség, oda, ahol van.

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 füves válasza:

21:05


Ha pl valaki elköltözik Borsodból Bp-re,mert ott több a munkalehetőség, akkor Borsodban ki fog dolgozni??? Nem beszélve arról,hogy akkor a Bpi emberek számára csökken a munkalehetőség.

2010. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 21:02-es

Sztem hagyjad a hollandokat, egyrészt már nincs is olyan lassan másrészt feltételezem, hogy csak az itthoni hivatkozások okán írtad a kommented. Nem minden arany ami nyugati hidd el. Élnek kint rokonaim.

2010. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

"Kevesebb náci, több toleráns ember! Mint pl. Angliában és Hollandiában."


Miért náci aki utálja a cigányokat? Én is utálom őket, mégsem vagyok náci. Éltél már közöttük?

2010. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!