Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hosszú sorokban szoktak...

Milyen hosszú sorokban szoktak állni az emberek az előválasztásos standoknál. Tényleg ennyien hagyják magukat megvezetni, becsapni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 18:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Jó, már el is kezdtem rettegni. De ha mégse így lenne, azért ne búslakodj nagyon kedves 10-es...


Egy korábbi hozzászólónak: Nem csak az én világképem létezik. Ez evidens. Meg nem csak a tiéd. És attól, hogy valakinek nem tetszik a Fidesz kormányzása, az nem tudom, mennyiben elégséges indok arra, hogy akkor hiteltelen emberek mögé sorakozzunk fel. Ha az az egyetlen mondanivaló, hogy O1G és ez így nem jó, az qvára kevés.

De ha nekem nem hiszel, lásd Schiffer András és Thürmer Gyula példáját, akik baloldaliak és kormányellenesek, mégsem szövetkezne egyikük sem az "összellenzékkel". Vajh miért?

2021. szept. 25. 19:23
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzek nem azert fogott ossze, mert mindenben egyetertenek, hanem a most zajlo elovalasztas soran a szavazok alapjan legalkalmasabb jelolteket allitsak a fidesz ellen. Ez tenyleg annyira bonyolult? Es azert nem tesz igy, mert a fidesz azert tudott 3x megnyerni egy ciklust mert tulsagosan tagolt volt az ellenzek.


Arra garancia nincs, hogy nagyon jol vezetne az orszagot, de baszki mar, egy hasznalt autonal is van riziko, barmennyire is nezeted at. Szoval ez nem erv, kifogas. Jelenleg az egyik legkompetensebb jelolt.


De meg mindig nem valaszoltal, hogy mzp pl. miert gyurcsany embere, vagy nem ezt bégeti a fidesz, hogy szinjatek es az osszes gyurcsany embere?

2021. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

Azt irod nem elegseges indok az ellenzek moge beallni, bar en nem alltam be senki moge, hogy a fidesz szarul kormanyoz?


Hogy mivan?


Tehat ez erv alapjan en erezzem magam hulyenek, mert az ellenzekre szavazok, mert eleg volt a fideszbol es szeretnek verfrissitest a politikaban. Te a maganeletbe a csaladoddal szembe is ilyen buzgomocsing vagy, aki meg akarja mondani masoknak mi a helyes es mi nem?


Amugy meg ha venned vegre a faradtsagot es felneznel a narancsködből, hogy megnezz egy elovalasztasi vitat, lathatnad, hogy nem annyi az egesz, hogy o1g. De te nem ez alapjan itelsz meg valamit, hanem amivel telenyomtak a fejedet, hat bocs de nekem ez a hiteltelen.

2021. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem csak a Fidesz szerint színjáték az előválasztás, Hadházy Ákos szerint is: [link]


Sőt maga Gyurcsány is így gondolta: [link]


De Thürmer is hasonlóan vélekedik: [link]


Igazán megegyezhetnének ballibék, akkor hogy akarják az országot vezetni, ha az egymással összefogás sem megy?

2021. szept. 25. 19:37
 15/26 A kérdező kommentje:

"eleg volt a fideszbol es szeretnek verfrissitest a politikaban."


Hát ha Gyurcsány és társai vérfrissítést jelentenek, persze ízlés dolga....

2021. szept. 25. 19:39
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező valami összezagyvál. Bárki szavazhat, még akár Orbán Viktor állampolgár is. Ő pedig biztosan nem hagyja magát "megvezetni, becsapni".
2021. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Uhh bazz, ez veled meddo vita, kb az osszes propaganda gyarat ide linkelted.


Hadhazy indul az elovalasztason zugloban, de azt gondolja szinjatek. Neked tenyleg nem kong a harang a fejedben, hogy mi a fasz?

2021. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsany es tarsai, MZP is van bazmeg, te tenyleg ennyire ostoba vagy?
2021. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#15 Bármilyen hihetetlen, mi sem akarjuk vissza Gyurcsányt. Szerencsére ő nem is indul, Dobrevet pedig az előválasztáson ki lehet szórni, és máris kapunk egy olyan jelöltet, aki nem kötődik szorosan Gyurcsányhoz. Még Karácsonyra is azt mondom rá lehet húzni hogy Gyurcsányhoz is van köze, de Márki Zay Péterre aztán már tényleg sehogy. Én őt támogatom pont azért, mert nem akarom vissza se a fideszt, se a Gyurcsányt. És igen, akár Márki Zay, akár a Momentum vérfrisítést jelentene, de se Karácsony, de Jakab, se a Jobbik, se a Párbeszéd nem volt még kormányon. Mindenkinek ez lesz az első lehetősége, nem rontottak még el semmit úgy, mint Gyurcsány.

Jobb helyeken 2 ciklus után nem is indulhatnak újra a miniszterelnökök, Orbán meg a 4. ciklusára készül :D Még ha jól kormányzott volna is ideje lenne leváltani, nem hogy így...

2021. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Valamiért nem gondolom, hogy csupa kormánypárti szavazó állna sort csak azért, hogy gyengítse az ellenzék esélyeit. Ez hadd legyen az ő játékuk.


Egyébként meg ez az én személyes véleményem, és nem akarom senkinek sem előírni, hogy márpedig most ő is azonnal értsen egyet ezzel. Meg nem is hülyéztem le senkit. De azt vállalom, hogy támogathatatlannak vélt kormányzást nem komolytalan, hiteltelen jelöltekre kell lecserélni.

Meg azt is tartom, hogy nem a Fidesz miatt van ez a választási "kényszerszövetség". Akkor miért a Fidesz kapott felhatalmazást háromszor egymás után? Ha más párt programja tetszett volna a választóknak, akkor nyilván az a párt nyert volna. Tessék hiteles programmal és jelöltekkel előállni, és akkor lehet választást nyerni.

2021. szept. 25. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!