Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki (a fővárosiakon kívül)...

Valaki (a fővárosiakon kívül) tényleg elhiszi, hogy Karácsonynak van a legnagyobb esélye leváltani a jelenlegi kormányt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én például megyeszékhelyen lakom, itt qrva kevesen hiszik ezt el... tapasztaltam....
2021. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hisz a többi még nagyobb bohóc.
2021. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Fővárosi és ellenzéki vagyok, de én sem gondolom így.
2021. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Karácsonyban, én Medgyessyt látom. Bugyuta, befolyásolható /Fletó által/ . Orbánnak pont az ellenkezője. Szerintem, tökéletes jelölt.
2021. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Senki. Sokadjára abba bukik bele az ellenzék, hogy Budapestből indul ki (bár Karácsony akkor sem győzne Orbánnal szemben, ha kizárólag budapestiek szavazhatnának). Országos viszonylatban Jakab és MZP jöhet szóba, bár a mai Jobbik élén már Jakab sem, MZP pedig totál ismeretlen figura országos szinten. Majd talán négy év múlva, srácok.
2021. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem most bárki el tudja érni, hogy ne legyen 2/3, vagy kis előnnyel leváltsa a Fideszt az ellenzék (én szoros eredményre számítok), 4 év alatt meg rendeződnek eléggé az erőviszonyok, hogy tényleges váltás történjen, meglátjuk, ki mit csinál, ha van is lehetősége cselekedni.
2021. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Budapesti vagyok. Karácsonyra szavaznék és úgy gondolom ő fogja nyerni az előválasztást a fővárosi szavazók miatt, de én pont emiatt szavaztam Jakabra. Vidéken ő a legtamogatottabb ellenzéki és a Fidesz ellen Budapesten egy bohóc is nyerne. A választást vidéken kell megnyerni, ott pedig a pár plusz százalék amit Jakab hozna döntő lehet.
2021. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Az összes ellenzéki jelölt esélytelen. Orbán a magyar politika elitjéhez tartozik 31 éve, ismeri az egész EU és a világ vezető országai, az hogy kinek, mi a véleménye róla, az más kérdés, de nem lehet ellene, életképtelen, tutyimutyi féleszűeket kiállítani. Max. arról lehetne vitázni hogy melyik ellenzéki miniszterelnök a legesélytelenebb. Erre nagy esélyekkel indulhatna Karácsony.
2021. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!