Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen le vagyok döbbenve...

Teljesen le vagyok döbbenve az ellenzéki előválasztási vitákon. Ezek hogyan fognak egyáltalán a választásokig együttműködni, ekkora ellentétekkel?

Figyelt kérdés
Szidják egymást kegyetlenül, (nem láttam a vitát, csak amit olvasok, szögezzük le). Ám, ez is épp elég ahhoz, hogy lássam, az utálat eléggé felszínre kerül, és ezek vannak egy szövetségben?

2021. szept. 28. 14:13
1 2 3
 1/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
82%
Mi a probléma a vitákkal?
2021. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A vitának az a lényege, hogy vitassák meg azokat a témákat, amelyekben nem értenek egyet. Annak semmi értelme nem lenne, ha kiállnának mindannyian, és minden kérdésre ugyanazt a választ adnák. Természetes, hogy egy ilyen széles koalíció nem fog mindenben egyetérteni, pont ezért vannak ezek a viták, hogy a jelöltek álláspontjait a nézők megismerhessék, összevethessék a többi jelölt álláspontjaival, és informáltan tudjanak szavazni az előválasztáson, mert az fogja majd eldönteni, hogy mi kerül be a közös programba, és mi nem.
2021. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Megdöbbentő, hogy egy vita arról szól, hogy előadják a szereplők az ellentétes álláspontjaikat? :DDD
2021. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Egy fideszes megdöbbent azon hogy hogyan működik a demokrácia.

Gratulálok kérdező.

2021. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem nagy ellentétek, természetesek ezek a viták, nincs probléma.
2021. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Fideszesként biztos szokatlan olyan embereket látni, akik különböző álláspontot képviselve vitatkoznak, nem pedig egymás seggét nyalják elvtelenül.
2021. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Bocsáss meg kérdező, de kimondom: Szánalmasok vagytok!

Szóval ez, hogy szerintetek a "demokrácia" annyi, hogy Orbán fölkel megvakarja a tökét és fölhívja Kövér Lacit, abból másnapra törvény van és kétharmaddal megszavazzák, ez nem demokrácia, ez annak az arcon okádása, és ti föl vagytok háborodva azon, hogy az ellenzéki pártok nem így tervezik a jövőt. pont ezért támogatjuk őket, én legalábbis.

2021. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van vitatkozni kell, persze normálisan.
2021. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Klárika mindenkit el fog számoltatni.
2021. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 meszike91 ***** válasza:
67%
Egy normális országban nem a vezér mondja meg hogy mi legyen hanem vitáznak. Tudom ez nagyon messze áll a magyar mentalitástól, de sokkal előremutatóbb.
2021. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!