Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges lenne,hogy hazudnak...

Lehetséges lenne,hogy hazudnak a covid fertozott számok közlésénél?

Figyelt kérdés

Mindenhol terjed az uj delta covid [link]

de nalunk még mindig alocsonyak az esetszámok ez,hogy lehet amikor nalunk csak 60% koruli az átoltottság és még a magas átoltottságú országokban is tombol/tombolt a delta covid(lásd izrael stb...) arról nem is beszélve,hogy sok magyar még csak nem is rendes oltást kapott hanem kínai vackot(sinopharm) ami semmit se ér a delta covid ellen


Tehát lehetséges volna,hogy hazudnak a napi esetszámok közlésénél?



2021. szept. 29. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehetséges, hanem biztos.
2021. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hanem biztos.
2021. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Keveset tesztelnek, így a tünetmentes vagy enyhe esetek nem kerülnek be a statisztikába.

Na ez Izraelre vagy Nagy-Britanniára nem igaz.

2021. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Azt miből gondolod, hogy a kínai oltás semmit sem ér, a "rendes oltások" mennyivel jobbak?
2021. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14. Mert az eu nem fogadta el
2021. okt. 2. 21:17
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

21:17: attól még a WHO engedélyezte.

Én (sajnos) kínaival vagyok oltva. Nem bíztam benne, ezért bemérettem az antitestszámom (7000 Ft). Bőven jó lett az eredmény.

A kínait a 60 év felettieknek nem ajánlják. Náluk valóban gyakran hatástalan. Magyarország abból a szempontból speciális helyzetben van, hogy "bölcs" szakértelemmel éppen a nyugdíjasoknak szórták ki ezt a cuccot.

2021. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!