Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok tippeket a baba...

Adnátok tippeket a baba közlésének módjára?

Figyelt kérdés
Nincs még ultrahangképünk, van valami jó látványos képes ötletek, ami egyből leesik a többieknek? (internetre lesz)
2014. jún. 18. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan ezzel, mert 12 hét előtt semmi sem biztos, és azt még kellemetlenebb közzétenni,hogy még sem most lesz baba.

- szárítón egy apa zokni, anya zokni és egy kis zokni

- anyáról kép + apáról kép = egy rajzolt baba, játék baba, baba ruha, szív képe

- kiteszel egy sima gólyát , vagy egy gólyát ami babát visz

- felnőtt ásó+ partvis = homokozó kis lapát

2014. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj pocak fotót és ha már tudod a baba nemét, látszódjon az is a fotón. Kisfiú esetén pl. egy papír bajuszt, vagy egy nyakkendőt tegyél a pocakod elé, csajszi esetén egy rózsaszín kisszoknyát, vagy egy rózsaszín hajpántot.. Vagy ha nem tudd a nemét, akkor ezt is azt is kérdőjellel és ha majd kiderül, ismételd meg a képet, de csak az egyik jelöléssel. Remélem, érthetően írtam le… :))
2014. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi oda álltunk mindneki elé és közöltük velük h te nagy papa leszel te déd magy mama stb... :) Én sírtam! :D Sztem ez a legjobb..
2014. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még a 12. hétig az internetes közléssel. Nálunk a 12. hét előtt csak a szűk családnak szokás elmondani, nem szokták nagyobb dobra verni mert mivan ha... megtörténik a baj.

Mi a 13. héten is voltunk uh-on, ott kaptunk pendrive-ra képet, azt raktam ki neten a barátaimnak.

2014. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, már túl vagyunk a 12.héten, nállunk is így szokás, hogy csak akkor "verjük nagydobra" :)))
2014. jún. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!