Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztás alapján...

Az előválasztás alapján kimondható, hogy a DK lett a vidék pártja és a Jobbikot cafatokra szaggatta?

Figyelt kérdés

A korábbi Kelet-Magyarországi Jobbik-fellegvárakban a leglátványosabb mindez. (Heves, Nógrád, Jászság stb.) Az előválasztáson 40-50% között eredménnyel tarolt a DK és a Jobbik 1-2 választókerületi helyet kivéve ahol még mindig erős a szervezettségük mindössze 10% körüli szavazatot szerzett ezekben a vidéki körzetekben.

A Jobbik sok előválasztási egyéni választókerületi győzelme csak a DK-Jobbik paktumnak köszönhető, ahol vagy beállt a DK a Jobbik mögé, vagy eleve nem is indult a jobbikos jelölt ellen senki.



2021. okt. 1. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Az ellenzék szemszögből igen...

A globálisan nézem, akkor a vidék pártja a Fidesz.

Jövőre meg a Fidesz fogja cafatokra szaggatni a DK t!!

2021. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokkal érdekesebb és reálisabb lett volna az előválasztás eredménye paktumok nélkül.

A Jobbik és a DK hasonló eredményeket ért el vidéken és a fővárosban is.

De az is valószínű, hogy a DK paktum fordítva sült el. Inkább a Jobbiknak kedvezett. Jakab szereplése alapján a Jobbik gyengébb, mint amit a párt eredményei mutatnak.

2021. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SZücsöm ***** válasza:
60%
1 valamiben tévedsz 1 es. És az az hogy a DK nem a győzelemre hajt(tehát nem lesz szaggatás). Ezt csak hazudják. Ők az ellenzéki vezetői pozícióra és a 2/3 megsemmisítésére hajtanak. Jelenleg mind 2-re meg van az esélyük. Türelmes a Gyurcsány. Orbánt évről évre egyre jobban és többen utálják. Őszintén meg is dolgozik érte a fidesz. Azt pedig évről évre egyre többen felejtik el hogy Gyurcsányékat is utálni kéne. Lényegében repedezik a fidesz a dk pedig növekszik. Csak 1 a probléma hogy a dk val csöbörből vödörbe kerülnénk.
2021. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3!


Te meg abban tévedsz, hogy az ellenzéki vezető pozícióhoz éppen szét kell szagattni a többi ellenzéki pártot.

2021. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SZücsöm ***** válasza:

4 Abban tévedsz hogy én ezt gondolom. Ezt a dk gondolja és e szerint is cselekszik.

4 évvel ezelőtt még az mszp-nél kuncsorgott a dk. Ma már bekebelezték az mszp-t. Természetesen az mszp is aktívan tett a bukásáért tehát nem sajnálom őket. jobbik szintén hanyatló félben van 4 évvel ezelőtthöz képest.

Egyedül a Mmomentum fejlődött de közel sem akkora mértékben mint a dk.

2021. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5!


Szerintem valamit nem fogalmaztál meg pontosan, ezért elbeszélünk egymás mellett.


A Momentumnak könnyű volt fejlődni a nulláról.

A 2019-es EU-s választáshoz képes ők is zuhannak már.

2021. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SZücsöm ***** válasza:

Lehet hogy én fogalmaztam rosszul az is lehet hogy te értelmeztél rosszul de a 2 közül valamelyik mert én se értettem a 4 es kiírásod miértjét.


Egyértelmű hogy kiindulópontból könnyebb a fejlődés. De sokan már ott elbuknak. A momentumnak sikerült túlélnie a tojáshéj időszakot. Az biztos hogy a Feketének nagyot zuhant a népszerűsége. Abban már nem vagyok biztos hogy az embereinek is zuhant e. De ha igen akkor ez is csak annyit jelent hogy csak a dk lőtt ki mint a rakéta.

2021. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy igen. Viszont csak az ellenzéken belül. Ha a vidék a Fidesz-DK csatáról fog szólni, akkor az instant gigantikus Fidesz győzelem.
2021. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 legion ***** válasza:
Ostobasag. A Jobbik 34 helyen indult,ebbol 29en osszejott. Azokon a helyeken az ellenzek csak azt az egyet indotja,a Fideszessel szemben,meg persze a Mi Hazankkal szemben,akiket a Fidesz tol elore.
2021. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9!


Nézd meg, hogy a Jobbik körzetei mennyire nyerhetők! Nem azokat a körzeteket kapták, amelyek fele vihető lenne számukra.

2021. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!