Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten már rosszabb a...

Budapesten már rosszabb a roma helyzet mint Borsodban?

Figyelt kérdés

Nemrég jártam Miskolcon, belföldi turizmus, kirándulás keretein belül. Természetesen megnéztük a szép részeket, látványosságokat, DE nem csak azt. Voltunk a belvárosban is és a hétköznapi életben, és azt kellett, hogy tapasztaljam, hogy Miskolc tisztább. Nem csak a koszra gondolok, de roma ügyileg is, határozottan kevesebbet láttam magyarok arányaiban, mint Budapesten már.

Tehát akkor ki lehet mondani, hogy Budapesten (hála Orbánnak) már rosszabb a romaügyi helyzet, mint Borsod-Abaúj-Zemplén megyében? És a helyzet egyre csak romlik?



2021. okt. 2. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy kirándulás során szerzett benyomás alapján nem lehet ilyet kimondani.

Egyébként valóban elég sok roma él Pesten is, de arányaiban nem hinném, hogy több lenne, mint Borsodban.

2021. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem az ellenzéki fővárosiaknak mi baja a romákkal. Tessék szépen gyűlölködés nélkül együtt élni velük.
2021. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze orbánhoz?
2021. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tessék szépen békében együtt élni velük, járjanak közös iskolába a gyerekeitekkel és akkor majd integrálódnak, a lipsik ezt mondják évtizedek óta, most meg lehet tapasztalni testközelből mennyire működik ez!
2021. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mit gondolsz honnan jöttek azok a romák akik most Budapesten tanyáznak?!
2021. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!