Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka ennek?

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és mostanában kezdett el énekelni a politika, és még nem annyira látom az összefüggéseket.

Most elindult egy Stop Gyurcsány! Stop Karácsony! kampány amit rengeteg ember alá is írt. Az előválasztáson viszont közel 35%-kal Dobrev Klára a felesége nyert.

Eléggé ambivalens, hogy a feleségétől, aki a legközelebbi ember Gyurcsányhoz, egy pártban is vannak senki nem fél, sőt sokan rá is szavaztak, viszont Karácsonytól meg mindenki rosszul van.

Én maradtam le valamiről? El tudnátok nekem magyarázni?

Köszönöm előre a válaszokat!

Kérlek ne legyen csúnya vita a chatben ha esetleg sor kerülne rá :(



2021. okt. 3. 17:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Én még nem hallottam éneklő politikust :D
2021. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Mit kell elmagyarázni?
2021. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

Feri még táncolt is annakidején.

Az RTL-en láttam.

2021. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Minek mi az oka?
2021. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Miért Karácsonyban kételkednek jobban és hogyhogy nem a feleségében?
2021. okt. 3. 17:10
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Leegyszerűsítve:


Fidesz = Darth Vader és holdudvara

Ellenzéki Összefogás = Jedik

2021. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Karácsony nős?

Neki is ott van a politikában az asszony mint Ferinek?

2021. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Újra felteszem a kérdést lehet félreértettük egymást.

Szóval, Dobrev Klárában miért bíznak meg jobban az emberek, mint Karácsony Gergelyben?


Dobrev Klárával egy párt alatt állnak, házastársak, egy háztartásban élnek. Miért nem őt tartják “Gyurcsány-bérencnek”?

Miért Karácsonyt?

2021. okt. 3. 17:18
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Alig 7%-kal verte Karácsonyt az első fordulóban. Dobrev túl nagy kockázatot egyébként nem vállal, elég mérsékelt, Karácsony beleáll témákba, és nem zavarja, ha egyesek szemében ezzel kihúzza a gyufát, ha szerinte ezzel előremutató célokat lehet elérni (bár az életveszélyes kerékpársávok helyett inkább sétálóutcák kellenének, hogy ne a negyven centi "széles" járdákon kelljen az embereknek lapjával elfordulva kerülgetniük egymást). Karácsony jobban beleáll témákba, és ezét lenne jobb miniszterelnök is. Dobrev joviálisan mosolyog, sok mérsékelt szavazót meg tud győzni ezzel, akiknek komoly elvárásaik nincsenek, csak annyi, hogy ne pöffeszkedő pöfetegek legyenek az ország élén, hanem mosolygó ojrópaiak.
2021. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Mert Klárika egy határozott céltudatos többnyelven beszelő tapasztalt politikus. Gergely se rossz, de a kerékpárutak van akiben mély nyomokat hagytak.
2021. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!