Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon minden rossz?

Magyarországon minden rossz?

Figyelt kérdés
Nem is egy olyan kérdést olvasok ahol hasonló hangvétellel beszél a kérdező. Valóban ennyire rossz a helyzet?

#Magyarország #magyar #Negativ hozzáállás
2021. okt. 5. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Sok logikátlanság, az emberek és a cégek életébe belekontárkodás van a kormányzásban. Ahogy hallottam az ellenzéki vitákat, ott is lesz ezekből (azért hallottam jó ötleteket is).

Talán ideje lenne rendszeresen megkérdezni az embereket, javaslatokat várni tőlük (nem gagyi konzultációkra van szükség, hanem fórumokra, ahol a kormány is jelen van és mindenkire odafigyel).

Most úgy működnek a dolgok, hogy a társadalom egyik felének (vagy inkább harmadának, negyedének) nagyon jó döntéseket hoznak és ugyanezek a döntések a társadalom másik felének (vagy inkább kétharmadának, háromnegyedének) nagyon hátrányosak, rosszak.

Akiknek ezek a döntések jók, azok ugrálnak, hogy milyen szép és jó minden, akiket hátrányosan érintenek, azok nem örülnek és inkább valamelyik ellenzéki pártra szavaznak. Ezért van az, hogy egyesek szerint a kormány rossz és az ellenzék jó, mások szerint az ellenzék rossz és a kormány jó.

2021. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#4 Akkor tulajdonképpen azt mondod hogy Magyarországon nagyon sok minden rossz, ahhoz képest amire Magyarország képes lenne?
2021. okt. 5. 13:26
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván vagy sajnos az ellenzék ezt szajkózza.
2021. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

4

" elképesztően rosszak az utak a legtöbb helyen. Nem mindenütt! Csak sok helyen. Akkor ez rossz? Hát Egyiptomhoz képest nem"

Szerintem nem jártál Egyiptomban.

2021. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nyilván a magyar utak már időtlen idők óta a legrosszabbak között vannak Európában.Így volt 10,20,30,40 éve is és most sem változott a helyzet.
2021. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Az emmberek nincsenek megosztva. Vannak teljesen jobboldaliak és teljesen liberálisok. Nem látok megosztott embert
2021. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik oldalon áll!
2021. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem NEM!!
2021. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak az ellenzék rossz, mert mindent eltűr!
2021. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Orbán nagyon jó.
2021. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!