Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik vakcinát választanátok,...

Melyik vakcinát választanátok, amikor mindegyikről súlyos botrány derült már ki?

Figyelt kérdés

-A világ egyik legátoltottabb országában, Izraelben ahol CSAK Pfizerrel oltottak mindenkit, minden 4 áldozatból 3 duplán beoltott volt.

-Az AstraZeneca-t már nagyjából mindenhol betiltották a maradandó vérrögképződési zavaros botránya miatt, meg a hatásfoka is igen csak lócitrom volt.

-Oroszországban a Spitnyik V hazájában már egy hete minden egyes nap megdől a napi halálozás és az új fertőzött szám is.

-A Kína kezében lévő WHO annak után, hogy bebizonyosodott a Sinophram hatástalansága, és még a gyártó is elismerte, hogy silány a terméke, fintorral az arcán jóváhagyta, de csak olyan országoknak javasolta ahol nincs más és nyomor van. (ezzel India vidéki részeire célzott)

-A Moderna átesett számos szennyeződéses botrányon, most pedig a skandináv országokban sorra tiltják be, főleg a fiatalok elől, annak most kiderült lehetséges maradandó mellékhatásai miatt.


Melyik trutymóval érdemes beoltani magad, most hogy néhány ilyen botrány és tény letisztázódott?



2021. okt. 8. 07:56
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
kínai
orosz
AstraZeneca
SEMELYIKKEL SEM!
35 szavazat
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:
74%

"...mindegyikről súlyos botrány derült már ki..."


Ez így hülyeség. Mindegyikről tálalták már szenzációként, hogy mondjuk minden ezredik, vagy tízezredik oltásnál milyen mellékhatásai lehetnek.


Erre meg a sok egybites konteósnak rögtön elindult a nyálelválasztása, miközben zabálja a lázcsillapítót, fájdalomcsillapítót, antibiotikumot, amiknek kb ugyanilyen előfordulással még durvább mellékhatásai is lehetnek.


Én oroszt kaptam - ami most szívás ha nyugatra akarok utazni - volt egy nap, amikor eléggé vacakul éreztem magam tőle, és ennyi.


Ez az egész a bizalomról szól. Aki bízik az orvoslásban orvoshoz megy, aki meg nem, az hívja a piócás embert. A lelke rajta. Gyógyuljon meg, de hagyjon engem békén a hülyeségével.

2021. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Sputnikot vagy Sinopharmát választanám, ugyanis ezek, mint mostanra kiderült, teljesen hatástalanok, szóval bajom nem lesz tőlük.
2021. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Egyiket sem, de ha kötelezővé teszik, akkor Sinopharm, mert attól legfeljebb covidos lehetsz, míg a többinek súlyos, életveszélyes mellékhatása is lehet.
2021. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy ezt megpróbálhatnád úgy is, hogy nem hazudsz tételesen.


Az izraeli halálozások háromnegyede az oltatlan 10%-ból kerül ki, az Astra tömeges betiltásairól nyugodtan szabad forrást linkelni hiteles weblapokról, a Sputnyiknak a világon semmi köze a halálozáshoz egy olyan alacsony oltási hajlandóságú országban, mint Oroszország, a WHO a Sinopharmot valóban vészhelyzeti alkalmazásra engedélyezte, tekintve, hogy sokkal olcsóbban adható (feltéve, hogy nem olyan remek üzlet keretében vásárolod mint Pártunk és Kormányunk), a Moderna ideiglenes korosztályos korlátozását marginális mennyiségű embernél betiltásnak nevezni, meg megint égbekiáltó baromság. Ezért lenne fontos, hogy szövegértést meg forráskritikát tanuljanak az emberek.

2021. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

"Oroszországban a Spitnyik V hazájában már egy hete minden egyes nap megdől a napi halálozás és az új fertőzött szám is."


34.8%-os az átoltottság van Oroszországban.

2021. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez még egy oltásellenestől is gyönge erőlködés volt.
2021. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem akartam volna külföldre menni akkor egyiket sem választottam volna.


De így hogy akartam, azt választottam ami éppen a leggyorsabban volt, az a Pártunk és Kormányunk által legmagasabb áron beszerzett sinopharm volt.


Aztán most majd lehet beadatok egy pfizert, mert azt mondják azt felülírja a kínait papíron is, így azzal már bárhova mehetek.

2021. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Az nem a Szputnyik vakcina botránya, hogy kevés orosz van beoltva, hanem az oroszok hülyeségének meg az orosz állam gyengeségének a jele.
2021. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Aki akarta már beoltotta magát itthon, te pedig még mindig itt nyekegsz azon, hogy milyen veszélyes.


Itthon is, külföldön is bizonyított a vakcina. Ti, oltásellenesek hiába erőlködtök, hiába hozzátok a kamu statisztikákat, az esetek többsége az oltatlanok közül kerül ki, hiába nem ezt állítja a kedvenc konteós oldalad.

2021. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, miért jó hazudni??

Akkora hülyeségeket írsz, hogy az csak naaaas!

2021. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!