Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy aki valamilyen ötletét megdicséri a Fidesznek az egyből Fideszes?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban azon vagyok már kibukva, hogy csak azért mert valaki jobboldali, és mert egy jó ötletét megtartaná a Fidesznek, azért a Fidesz embere. lásd pl:(MZP) vagy épp Toroczkai az mindegy az embereknek, hogy bírálja is őket, de ha valamit megemlít, hogy ezt jól csinálták viszont egyből Fideszes az illető. Ilyen alacsony küszöbön áll az intelligencia, vagy az emberek ennyire nem képesek megérteni, hogy minden kormányzásban van jó, és rossz is a mérték nem mindegy. Attól hogy valaki kijelenti, hogy a CSOK-ot jó ötletnek tartja, vagy a 25 év alattiak SZJA mentességét attól még nem lesz vérbeli Fideszes :D

2021. okt. 10. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

“Egy intézkedés nem akkor jó, ha te pénzt kapsz, hanem akkor jó, ha az kap pénzt, aki rászurol.“

Ki dönti el, hogy ki szorul rá és ki nem?

Szerintem azért egy törvény elég jó, hogyha én pénzt kapok 😃

2021. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!