Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora lehet a különbség a...

Mekkora lehet a különbség a Dobrev és a Márki-Zay szavazók átlagéletkora közt?

Figyelt kérdés
A szavazásnál nagyon élesen látszik, hogy a DK-s vérnyuggerek aktivizálták magukat és a fiatalok közül nem tudom elképzelni, hogy valaki Dobrev Klárára szavazzon. Elég komoly generációs feszültség lehet még ebből.

2021. okt. 10. 23:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
32%
2 Pont ez a baj Márki-Zay-jal, hogy ő csak a saját feje után megy. Amit az adórendszerről mondott, vállalhatatlan. A DK-s szavazók ócsárlásával meg elintézte, hogy esélytelen legyen tavasszal. Gyurcsányt lehet nem szeretni, de nélkülük nincs kormányváltás.
2021. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
11%
Én azt sem tudom elképzeni, hogy egy fiatal Márkira szavaz. Öreg ördög már az is, pont annyi idős amúgy, mint Dobrev. Kuka mindkettő egy igényes fiatalnak.
2021. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Igényes alatt te ugye tudatlant értesz. Nos mindkettőre 18 és 90 között szavaznak. Afölött már nem nagyon járnak ki. Menj el egy sátorhoz és figyelj, általában nem nagy a titkolózás, ki kire szavaz, láthatod.
2021. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell sértegetni egymást gyerekek.


Így nem lesz leváltva az orbáni kleptokrata rezsim.


Vannak különbségek, de a primér cél jelenleg ugyanaz, ezt ne felejtsük.

2021. okt. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Csakis MZP! 22/f.
2021. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%

11-es! Itt egyedül MZP-t ócsárolta/ócsárolja a DK! Gyerekverőzéssel, cigánylistázással, melegek nyilvános megalázásával és hasonlók, amik interjúja elérhető, és rohadtul mást mond ezekről MárkiZay.... Ez az a színvonal, amit a DK képvisel, tökéletes Fidesz párhuzam. Eddig beálltam volna bármelyik jelölt mögé, de ahogy most a DK viselkedik, meg ahogy a szavazóik fenyegetőznek....hát kapjátok be a ferikéteknek, ha nem látjátok, hogy "apátok" miatt szoptok még mindig a Fidesz malmában. Ugyan olyan személyi kultusza van, mint annak a retek Viktornak.

Mantrázzátok, hogy DK nélkül nincs kormányváltás. Leginkább ők az oka, hogy nincs erős ellenzék, és elfelejttek, hogy a fideszmaffiából kiábrándult jobboldal nélkül megannyira sincs kormányváltás. Minden közvélemény kutatásban a Fidesz vezet az összefogással szemben, és van egy nagy, inkább jobbos kiábrándult tömeg, ezt kellene tudomásul venni.

Jah! És 31 éves vagyok, nő, és abszolút liberális érzelmű. De ahogy nem képviseli a Fidesz a jobboldalt, úgy nem képviseli a DK a valódi változást és liberális értékrendet.

Hajrá MZP, másrészt nagytételben merek fogadni újabb Fidesz 2/3ra.

2021. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%

16 Ez nem igaz, Márki-Zay fideszezte le a DK-sokat. Ezért nem Márki-Zay-ra szavaztam, mert nem tudna kormányozni. Gyurcsányt lehet nem szeretni, de a jelenlegi ellenzék nélküle nem tudna kormányozni. Gyurcsány leváltásáról beszél, miközben az ellenzék győzelme esetén a DK lenne valószínűleg a legnagyobb kormánypárti frakció. Ha Gyurcsányt akarja leváltani, a DK meg sem szavazza miniszterelnöknek az Országgyűlésben.


Én MZP trollhadseregétől látok kultuszt. Részemről semmilyen kultusz nincs Gyurcsány iránt, a realitást kell látni, nélküle és a szavazói nélkül nincs változás.


A fideszmaffiából kiábrándult jobboldal alig-alig létezik, ez az MZP-trollhadsereg által kitalált hazugság. A fidesznek stabil, 45-50% között mért, lojális szavazóbázisa van. Ha van is a fideszből lemorzsolódó, kiábrándult réteg, az nagyon kicsit. Az ellenzéki kampánynak nem nekik kell megfelelni, mert az ellenzék ezzel sokkal kevesebbet nyer, mint veszít, mert elveszítene rengeteg baloldali szavazót.


Mi se nem jobboldaliak vagyunk, se nem liberálisok, hanem baloldaliak. Márpedig a bizonytalanokat baloldali, szociális politikával lehet meggyőzni. A többség a progresszív adórendszerben érdekelt, Márki-Zay még ezt az alapvető dolgot sem támogatja, teljesen vállalhatatlan. A bizonytalanok számára a fidesztől való távolság a döntő tényező, és Márki-Zay áll a fideszhez ideológiailag legtávolabb. Ezért nincs esélye.

2021. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
91%
Én is, a párom is és a testvérem is MZP-re szavaztunk (22F, 26L, 26F)
2021. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
15%

18:

Akkor ez eldőlt!

2021. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
100%
18 éves vagyok, Márki-Zayra szavaztam. Úgy látom ő jobban meg tudná szólítani a bizonytalanokat mint Dobrev. Aki nem olyan eltökélt a kormányváltással kapcsolatban nem fog Dobrevre szavazni mert az kb egyenlő Gyurcsánnyal amit meg senki nem akar. Mellesleg úgyse ússzuk meg Gyurcsányt, ha MZP lesz a miniszterelnök koalícióban kell működnie a dkval.
2021. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!