Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora lehet a különbség a...

Mekkora lehet a különbség a Dobrev és a Márki-Zay szavazók átlagéletkora közt?

Figyelt kérdés
A szavazásnál nagyon élesen látszik, hogy a DK-s vérnyuggerek aktivizálták magukat és a fiatalok közül nem tudom elképzelni, hogy valaki Dobrev Klárára szavazzon. Elég komoly generációs feszültség lehet még ebből.

2021. okt. 10. 23:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
35%
Mi viszont úgy látjuk, hogy Márki-Zay kb egyenlő a fidesszel, amit le akarunk váltani. Sőt, a hazaárulózós kijelentése a fideszen is túltesz. Pont ezt akarjuk leváltani.
2021. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
83%
Emberek. Azt az egy dolgot kell megérteni, hogy Dobrevnek soha nem lesz esélye a fidesz ellen. Gyurcsány feleségeként sem fideszesek, sem más ellenzékiek nem fognak soha rá szavazni. Ha ő indul orbán ellen, soha nem lesz kormányváltás, mert a fidesz mellett egy dolgot nem akarnak még az emberek, és az a Gyurcsány-kormány. Fel kell fogni végre, hogy most nem az a kérdés, hogy ki tudná jobban kormányozni az országot, hanem, hogy kinek van esélye orbán ellen 1v1-ben. Félre kell tenni most mindent, és nem politikai szemmel nézni ezt. Könnyen megeshet, hogy Dobrev alkalmasabb lenne Márki-Zaynál, de nem lehet levakarni róla azt a bélyeget, hogy Gyurcsány felesége. Emiatt egyenlővé teszik Gyurcsánnyal, márpedig őt senki nem szeretné vissza, így rengeteg embert fog veszíteni az ellenzéki koalíció, ha őt indítják. Annak sima 2/3 lesz a vége a fidesz javára. Most egy cél van, le kell győzni a fideszt, és ha eltakarítottuk végre őket, akkor lehet majd valódi politikai vitát folytatni, hogy melyik párt kormányozzon meg ki legyen a miniszterelnök. Csak először el kéne jutni oda. Tehát le kell győzni a fideszt. Ahhoz meg az kell, hogy olyat állítsunk szembe vele, akit nem utál az ország másik fele.
2021. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%
Márki-Zay-nak kevesebb esélye van, mint Dobrevnek, mert Márki-Zay-ban rengeteg ember a fidesz reinkarnációját látja. Pont azt, amit le akarunk váltani. A gyurcsányozás meg már senkit nem érdekel a fideszeseken kívül. Lepereg már az emberekről. A DK nyerte a legtöbb egyéni választókerületet az előválasztáson, a különböző pártok szimpatizánsai átszavaznak rájuk.
2021. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
63%

"Én azt sem tudom elképzeni, hogy egy fiatal Márkira szavaz. Öreg ördög már az is, pont annyi idős amúgy, mint Dobrev. Kuka mindkettő egy igényes fiatalnak."


Gyakorlatilag az egész középiskolai osztályom Márki-Zayra szavazott, értelmesebb emberek fel tudják fogni, hogy Dobrev csak ígérget össze-vissza + nem akarjuk hogy Gyurcsány visszatérjen a hatalomba.

2021. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy középiskolás egy konzervatív jelöltre szavaz, az nagyon gáz. :D Ha valaki már ebben a korban is besavanyodott konzervatív nyárspolgár, az nagyon nagy szégyen.
2021. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, tudod egyáltalán mit jelent az, hogy konzervatív?


Egyébként meg, nem mindenki osztja a "jajj adóztassuk meg aki tett azért hogy sok pénze legyen" mentalitást.


Dobrevnek az Európai Unió a mintája, ami egy totál jelentéktelen szervezet globális szinten.


Ezzel szemben Márky-Zay számára a US a példa, ami a világ vezető hatalma. Valahogy sokkal jobban szeretném ha ebbe az irányba tolódnánk el még csak hangyafasznyival is, mint az örök vesztes unió felé. Mondjuk ehhez nagyban hozzájárul, hogy tudom nem gyári munkás jövő áll előttem, szóval nem érdekelnek Dobrev ígéretei a proliknak.

2021. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos tudjuk, volt alkalmunk megtapasztalni. Hogy te nem tudod a szó jelentését, az biztos. :D


A második mondatod is egy ostobaság, nagyon sok ember fizetése nem tükrözi munkájának társadalmi fontosságát. Csak azért, mert valaki sokat keres, nem jelenti azt, hogy többet is dolgozott érte. Egy osztalékokból élő részvényes pont nem dolgozik semmit.


Az EU, mint jelentéktelen szervezet? :D LOL.


Az USA-ban pont most emelték a társasági nyereségadót 21-%-ról 28%-ra. Legalább tájékózódnál már, dinkagyerek, mielőtt hülyeségeket írogatsz.

2021. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
17%

"Az USA-ban pont most emelték a társasági nyereségadót 21-%-ról 28%-ra. Legalább tájékózódnál már, dinkagyerek, mielőtt hülyeségeket írogatsz."


Ha lenne egy kis eszed tudnád, hogy ezt a rekord alacsony támogatottságú demokraták tették kínjukban, és minden értelmes pénzügyi szakember ellenezte. Na nem baj majd megjön az eszed amikor az amerikai kedvenceid elveszítik a midterms-t. Ja hogy azt se tudod mi az a midterms.....


"Az EU, mint jelentéktelen szervezet? :D LOL."


Mert te minek mondanád? Vezető hatalomnak vagy mi? Xd (a bürokrata EU-d arra nem volt képes hogy megakadályozza az orosz terület szerzést Ukrajnában + orosz földgáz nélkül létezni se tud, de amúgy nagyon komoly hatalom tényleg)


"A második mondatod is egy ostobaság, nagyon sok ember fizetése nem tükrözi munkájának társadalmi fontosságát. Csak azért, mert valaki sokat keres, nem jelenti azt, hogy többet is dolgozott érte. Egy osztalékokból élő részvényes pont nem dolgozik semmit."


Ajjjaj, szóval innen fúj a szél, eljátszod hogy kib@szott veled az élet és mindenki hibás csak te nem. Mi gátolt meg abban hogy te is részvényes legyél? Miért fáj ha valaki az?

2021. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Te egyre mélyebbre ásol. :D A "rekord alacsony támogatottságú" demokraták rekord szavazattal nyertek tavaly a választáson. :D Én tudom, mi az a "midterms". Te viszont nem tudod, mi az a konzervativizmus (a most bukott konzervatív osztrák kancellár kormánya 55%-kal adóztatja az évi 1 millió euró fölötti jövedelmeket). :D


Az EU GDP-je kb akkora arányát teszi ki a világ GDP-jének, mint az USA-áé. Kína is olajimportőr.


Nem, nagyon jó életem van, és nem is írtam ennek ellenkezőjét. :) Ismét előjött az egybites szinted. Nem fáj, ha valaki nagyrészvényes. De az állításod, hogy aki többet dolgozik, automatikusan többet is keres, nem igaz. De ne aggódj, fizetni fogjuk a hajléktalanszálló működését, ahova kerülni fogsz. Mert ennyi ésszel nem sokra fogod vinni.

2021. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
64%
30-ra saccolom. Hajrá MZP!
2021. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!