Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Egyesült Államok...

Az Európai Egyesült Államok még mindig tervben van?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok jártas a témában így elnézést kérek ha netalán valami hülyeséget írnék:) Régebbe hallottam youtube reklámokban hogy Dobrev Klára mondja hogy egy újabb nagy lépést az EEÁ-hoz. Egy cikkben is azt olvastam hogy ők ezt jónak tartják. Akkor ez még mindig tervben van? Ez egy reális jövőkép?

2021. okt. 11. 20:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#20 nem hiszem h az usa másolja az EU-t sztem ez hülyeség
2021. okt. 12. 09:35
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

#21

Jaj, istenem.

Az USA azt a mentalitást vette át, amiben az EU-ban volt, csak amíg az EU gerinces és nem akar orrba-szájba mindenkit kizsákmányolni, addig ez a tartás nincs meg az amerikaiakban.


Mondhatod, hogy szerinted mi a hülyeség. Én ténykeőlr beszélek. Tényekkel meg az ostobák vitatkoznak.

Az európai mentalitás lett importálva Amerikában.


Mellesleg pont ezért áll ez a két oldal egymáshoz ilyen közel, mivel hasonlóan gondolkodnak.

2021. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
figyelj kicsit olvass utána a tényeidnek. oké?
2021. okt. 12. 09:53
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

#23

Hallod, ez igen. Most aztán megmondtad.

Neked ilyenkor, amúgy nem suli van? Ott kéne lenned ahelyett, hogy neteznél.


Ha már ennyire fogalmad sincs a valóságról, akkor jobban is járnánk, ha tanulnál valamit. :)

2021. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
78%

20#


Eszmerendszer szerint csak egy másolat a 20-21. századi EU.

Nem kulturális háttérre gondoltam.


Az EU az amerikai demokrata párt bal szárnyának ideálja.

Minden hülyeséget átvett az EU, kezdve a bevándorlósdit, aztán az lmbt-t, minimalista építészeti stílusokat.

Ezek mind-mind észak amerikai importból származnak, nem európai dolgok.

2021. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#24 képzeld 31 éves vagyok és kérlek szépen ne kezdjél el személyeskedni amiért nem tudod érvekkel bizonyítani amit a 444-en meg a 24.hu-n
2021. okt. 12. 11:01
 27/31 anonim ***** válasza:
44%

#25

Csak még úgy sem igaz.

Az EU nem átvette ezeket, hanem azonos közösségről van szó.

Az USA folyton másolta az EU-t, viszont a szabadabb gazdaságpolitika miatt nagyon sok mindennek a központja oda került, és a központból előbb robban ki valami, mint a peremterületekről.


Pl. a metoo is ilyen. Miért onnan robbant ki? Mert ott a legnagyobb probléma, de ez nem jelenti azt, hogy az EU-ban nem az.

Amúgy az lmbtq az pont hülye példa, mert aki tisztában a történelmével az tudja, hogy az pont az EU-ból indult, mármint az elfogadási hullám, amit az USA másolni próbált.


#26

És ki érdekel, hogy hány éves vagy? Hozzák egy 20 és egy 40 éves idiótát is, hogy bizonyítsam, hogy te is lehetsz idióta?

Mellesleg itt én voltam az egyetlen, aki érvelt. Nem pedig te.


Amit te csinálsz azt érvelési hibának hívják és középiskolai tananyag. Ha ezzel nem vagy tisztában, akkor tök mindegy, hogy 31 éves vagy, mivel a középiskolás tananyag se tudod.

2021. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Kedves 27-es


Azért írtam meg hogy hány éves vagyok mivel ezzel próbáltál sértegetni az egyik válaszoddal. Egyébként mit keresel ezen az oldalon. Úgy értem te tipikus példa vagy arra az emberekre akik amikor valamiben valakinek más a véleménye és azt gondolja hogy csak neki van igaza és a másiknak biztos nincs, sokat szoktam nevetni az ilyen embereken mikor ilyenek mint te:) egyébként átolvastam az összes válaszod és egyikben sem érveltél hogy mi miért csak beböfögted azt hogy másolja íme az egyik válaszod :

"Az USA másolja az EU-t, csak gerinctelenebb, ahogy ők csinálják, ezért "sikeresebb"."

mondd meg ebben hol egy normális érv csak ide böfögted.

a második válaszod ugyanez :/

Ha sikerül leírnod egy normális választ amiben tényleg érvelsz elolvasom és átgondolom.

2021. okt. 13. 17:05
 29/31 anonim ***** válasza:
21%
Reméljük. Sokkal hatékonyabb lenne, mint az EU.
2021. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hatékonyabb... még azt se lehet mondani hogy egy nyelvet beszél mindenki.
2021. okt. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!