Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan védjük meg a családunka...

Hogyan védjük meg a családunkat a Covid terrortól?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy több nemzet( pld. a Bécsi bíróság is) bírósága is kimondta: A PCR nem alkalmas a covid kiszűrésére, itthon még mindig alkalmazzák azt és a maszkot is kötelezi sok intézmény a gyerekekre is! Sok munkahely is kötelezi az oltást, annak ellenére, hogy a kormány szerint az csak opció itthon. Ergo: terrorban élünk, és ha ezt elfogadjuk, akkor lesz ennél rosszabb is a rendszer! Dánia, és Svéd most törölt el minden korlátozást! Az USA sok állama is. Texas, Florida, stb, stb..

#maszk #járvány #COVID 19 #Öltás kötelezettsége
2021. okt. 12. 11:37
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet megvédeni magunkat.
A kormánynak van igaza-így engedelmedkednünk kell
Ebből nagy polgárháború lesz
Nincs itt semmi probléma
Majd a jogászom megvéd.
Szervezni kell a tömeges ellenállást
menj innen el , ha nem tetszik ami van
Én meg tudom védeni magam és a családom is
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Oltasd be magad, szuribeszari.
2021. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

És szerinted miért törölték a dánok/svédek a korlátozásokat? Mert már kb. mindenki be van oltva. Ellenben itthon még van majdnem 5 millió oltatlanunk. Őket is meg kell védeni, különben hogy van az, hogy minden emberélet számít?


Az a baj, hogy most a választási cirkusz miatt tényleg nem számít minden emberélet. Máskülönben már rég bevezették volna a tömegközlekedésen is a kötelező maszkhordást, és védettségihez kötöttek volna sok mindent.


A PCR alkalmas a vírus kimutatására, és a tesztelés rendkívül fontos!

2021. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként nem terrorban élsz, hanem világjárványban. Ha tetszik, ha nem.
2021. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Ami még ennél is fontosabb, hogy hogyan védjük meg a családunkat a hozzád hasonló idiótáktól?
2021. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Fegyveres forradalmat kell kirobbantani és megölni minden vírusimádót.
2021. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy védem magam tőle, hogy nem foglalkozok vele. Oltottunk, aztán leszarjuk, hogy más miket nyivákol. Csak nevetünk a rettegőkön.
2021. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Eleg regen megy mar ez a jarvany ... oszinten mondom aki idaig nem gondoskodott a vedelmerol azzal, hogy beoltatja magat - felolem nyugodtan meghalhat, a hulyekkel nem lehet mit kezdeni.
2021. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én nem rettegek, egészséges sportoló vagyok. Csak zavar az, hogy az alapvető szabadságjogaimat korlátozzák egy halom hazugságra hivatkozva. Aki fél, az ti vagytok oltottak és nem én. Én olyan közösségbe járok többe is, ahol egymástól 30-40 cm-re vagyunk és sport ( futás) közben egymásra is lehelünk. De a gyülekezetben is együtt énekelünk 30 prcig is. És lám, nem kaptam el semmit 3 éve sem. De tudok nem egy oltottról, aki már azóta a temetőben nyugszik.
2021. okt. 12. 11:56
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Aha.
2021. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Orvos látott?
2021. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!