Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev vs MZP miniszterelnöki...

Dobrev vs MZP miniszterelnöki vita vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem MZP összeszedettebbnek, nyugodtabbnak tűnt, mint Dobrev. MZP szerintem jobban tárgyal. Dobrev viszont mint valami színésznő, mintha előadna valamit, szerepet játszik. Az érdekes volt, hogy vita során előkerült Gyurcsány neve. Hirtelen az az érzésem lett, ha ellenzéki minelnöki előválasztást megnyerné Dobrev, és tavasszal az ellenzék lenne többségben a Parlamentben, akkor valójában Gyurcsányt javasolnák miniszterelnöknek. Nem tudom miért lett hirtelen ez a fura érzésem. Mit szóltok a két jelölt vitájához?
2021. okt. 13. 19:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem rossz ez a vita, de szerintem a népesség 20%-a se érti meg, hogy miről van szó egyáltalán.
2021. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem MZP fölényesen megnyerte ezt a vitát…


És egyébként az RTL oldalán regisztráció nélkül is vissza lehet nézni.

2021. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
miután lement az első perlekedés, egész konstruktívat beszélgettek
2021. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!