Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki előválasztás…...

Ellenzéki előválasztás… szerintetek is ez egy vicc?

Figyelt kérdés
Csak Én ábrándultam ki teljesen az ellenzékből? Mi megy itt komolyan? Már most egymásra köpködnek pedig még csak október van. Bíztam benne hogy ez tényleg ÖSSZEFOGÁS lesz de ez nagyon nem az… komolyan mondom maradjon a fidesz.

2021. okt. 13. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10# Mi bajod van? KI nem érti? Szerintem mindenki tudja miről van szó.
2021. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Látszik, hogy a DK irányítja a választást...

DK- Jobbik paktummal,

Ha jól tudom, akkor DK miatt lett elsősorban 3 jelöltös a második forduló...

Aztán Karácsony visszalépése, ami úgy lett kommunikálva, hogy DK ellen, de utána rengeteg MSZP jelölt, és szerintem a baloldal, inkább Dobrevet fogja támogatni, egyszóval DK manipulálja ezt az egészet...

(Melyik pártnak lesz a legnagyobb frakciója?)

Legalábbis nekem ez jön le.

Bár a Fidesznek ez jó, mert Dobrev az csak a mély ellenzékieket tudja majd elvinni a szavazásra...

De amúgy ki a nyertes? Gyurcsány, mert így is úgy is bent lesz a parlamentbe, de amúgy ha ennyire gonosz és félni kell tőle, akkor nem a börtönbe kellene lennie? Miért használja a Fidesz arra, hogy ha lopnak is, akkor is Gyurcsány lenne a másik? Ez szinte már zsarolás!!!

MZP legalább valami tenni akarás illúzióját mutatta meg nekünk😔

Szóval az előválasztás nem vicc, 10 év után elérte az ellenzék, hogy tematizálni tudja a közbeszédet! 👏 👏


Azt, hogy ki lesz hatalmon 24-26 között, fullra nem érdekel senkit. Üres kassza, közhasznú alapítványok, hitelek...

Mozgás tere se lesz az ellenzéknek😕, ha meg a Fidesz akkor #folytatjuk!.

2021. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Én idáig elkötelezett Fidesz-szavazó voltam, de MZP meggyőzött és Dobrev is, úgyhogy bármelyikük nyer, a Fidesz helyett rájuk fogok szavazni. (én is hazudok, mint a kérdező)
2021. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Bíztam benne hogy ez tényleg ÖSSZEFOGÁS lesz de ez nagyon nem az…"

Jelenleg előválasztás van. DK MZP ellen. Majd a következő fél évben lesznek ők ketten is teljesen egymás mellett, OV ellen.

2021. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%

Neha mat en is azt kivanom kulfoldon dolgozokent, hogy batcsak maradna a Fifesz, mert egy ilyen ostoba, butakkal teli orszagnak ez valo.


Lenyegre terve: ez egy baromi sorsdonto verseny amire 12 eve nem volt eselyunk. A korulottunk levo orszagokban megbukott a kormanypart, helyukre baloldali partok kerultek. Legutobb a cseheknel. Most nyilvan egymast ekezik, de hetfotol fel even keresztul azon lesznek, hogy tamogassak egymast, bealljanak egymas moge. Hogy fel ev mulva ennek a 12 evig tarto remalomnak vegre vege legyen.

2021. okt. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!