Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják sokan MZP-t?

Miért akarják sokan MZP-t?

Figyelt kérdés
Mi baj van Dobrev Klárával? Ő egy okos, DK-s politikus, aki ráadásul az EP-alenőke. Gyurcsány meg a Fidesz által rendezett karaktergyilgosság áldozata lett.

#Dobrev Klàra
2021. okt. 17. 07:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Én is meg lettem keresztelve, de mégis Dobrev-re szavaztam, kell neki ígérni, mert más is ígér, ez sajnos egy ilyen verseny, és az is benne lesz , hogy nem fogja tudni beváltani az ígéretét...
2021. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert messziről jött ember azt mond amit akar, az ingatag csőcselék meg elhiszi, hogy nem ugyanazt fogja kapni amit Dobrevvel
2021. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Aham... ígérni kell, max nem valósul meg.


[link]

2021. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
#11 Ja, hogy ez így működik? Elég baj ha már ott tartunk, hogy természetesnek vesszük hogy valaki a csillagokat is leígéri, aztán nem kapunk semmit sem. Pont emiatt szavaztam én is MZP-re, ő már megmutatta hogy igenis be lehet tartani amit megígér, és bízom benne hogy most is be fogja tudni tartani. Mert aki értelmes keretek között marad és nem ígérget el ezermilliárdokat hitelre, hanem kijelenti hogy bizony meg kell gondolnunk hogy mire kltünk, adót emelni viszont semmiképpen sem akar, akkor ezt elhiszem neki. De annak, aki adót is csökkentene, bért is emelne, alapjövedelmet is adna, segélyeket is növelne, fejlesztene is és még tököm tudja mit csinálna, már nehezebben hiszem el amit mond...
2021. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
10. Igen, sajnos nem balliberális
2021. okt. 17. 09:55
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
#15 ez miért baj?
2021. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj. Csak régen is a jobboldali nacionalizmustól voltak háborúk. Ezért jó az EU. Az egység miatt nincsenek nemzetek közötti háborúk
2021. okt. 17. 13:20
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

#17

Nem akarsz véletlen visszaülni az iskolapadba töriórára?

2021. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!