Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a klubrádióba betelefonáló emberek (főleg DK szavazók) nagy része már lassan jobban utálja MZP-t, mint Orbánt?

Figyelt kérdés

Tegnap őrjöngő nők telefonáltak be, de ma is sok furcsa telefon volt. Ezen elégedetlenkedések legalább annyira alapozottak, mint néhány összeesküvés elmélet. Sok telefonáló ugyanazt hajtogatta, mint az engem letámadó DK-s aktivista, aki szavazás előtt fűt-fát összehordott nekem, csak hogy Dobrevee szavazzak, és teljesen hülyének, tájékozatlannak nézett engem.


Nekem személy szerint nincs bajom Gyurcsánnyal. De belátom, hogy az emberek nagy része miatta választotta meg kétharmaddal a Fideszt, annyira nem akarták vissza Ferit. Ez a mai napig így van, Feri ellenében szavaznak Viktorra az emberek. Most is Feri ellenében nyert MZP. Az emberek nagy része nem akarja őt, de olyan hataommániás, hogy nem képes visszavonulni, és a mai napig tüzeli a jelenléte az embereket Viktor felé. Miért MZP-re őrjöngenek most az emberek, mindenféle légbőlkapott indokkal?


A következőket hozták fel MZP ellen a telefonálók:

-MZP őrjöngve, magából kikelve ordítozott, és ovációzott a győztes eredményhírdetésen, mondta magából kikelve és ordítozva egy nő

-MZP "tisztáknak" nevezte önmagukat (utalva a korrupciómentességre), és ezzel lekorruptazta a korruptakat (Heeh?! Hű de nagy bűn!)

-MZP külfölldről jött haza, ez gyanús 🤔

-MZP múltja homályos (szintén nem értem mit lehet ebbe belelátni, és mégis mi lenne olyan homályos?)


Az engem letámadó DK aktivista pedig azzal akart meggyőzni, hogy MZP fidesz bérenc, és ő Viktor fiának a keresztapja. Rákerestem erre, és semmi erre utalót nem találtam! Milyen furcsa!

Milyen furcsa, hogy 2 nappal az eredmény előtt a DK elkezdte összemosni MZP-t a Fidesszel, és azóta örjöngenek az emberek? A DK szavazó nagymamám konkrétan felhívott és nekem esett, hogy én a fideszre szavaztam!



Tessenek akkor belátni, az emberek mindig Gyurcsány ellenében fognak szavazni, aki MZP-re szavazott, az belátta ezt.



2021. okt. 19. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze mindig vannak olyanok akinek semmi sem jó. ez már csak így van, a többség szerintem azért Péter mellett van.
2021. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Dk-nál most gyász van, fel kell dolgozni a vereséget. Ezt meg kell várni.

Utána minden DK-s eldöntheti, hogy az ellenzék listájára leszavaz-e vagy sem.

2021. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is egy nézőpont. De mennyi van belőle? Na ez fog kiderülni hamarosan.
2021. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván a DK -nak is az a jó hogy Péter nyert mert így meg van az esélyük a kormányzásra, ez egyértelmű.
2021. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha Klári nyer nem lenne esélye a DK nak így meg van. Feri nem véletlenül találta ki az Összefogást.
2021. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Aki Orbán ellen nem Gyurcsány, az Orbán
2021. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy betelefonáló azt mondta a Klubrádióban: "ha 1848-ban már lett volna Klubrádió, nem lett volna forradalom és szabadságharc".

Szerintem igaza volt.


A Bolgár műsor akarva-akaratlanul (?) hajtja a vizet a Fidesz malmára. A tett halála az okoskodás. Addig csűrnek-csavarnak egy kérdést, problémát, amíg az teljesen lényegtelenné válik.

2021. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 nem Feri találta ki, de főleg nem arra, amire gondolsz. Ez azonnal nyilvánvaló, ha valaki fél évnél tovább képes visszaemlékezni. Hát még, ha sok évre.
2021. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Amikor valami sikeres lesz egyszerre 10-en jelentkeznek, hogy ők találták ki :D
2021. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!