Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen Fideszes betelefonálókról? Szerintem nagyon jól nyomja a mama :D

Figyelt kérdés

[link]


23 perc 7 másodperctől kezdődik :D


2017. jan. 15. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Meghallgattam. Mit mondjak? Hogy működik a propaganda? Hát működik...

Nem is egy ilyen végtelenül értelmes mamika szavazatára kell számítani hanem passzív szavazók köréből... ezek ....az iylen már elveszett...

2017. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miben nincs igaza például?
2017. jan. 15. 11:30
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából semmiben.

Abban hogy itt felvázolja hogy minden csak azé f@xa 26 éve mert Orbán Viktor megszületett.

De nem kell az egészet elemezni, csak gpndolj bele:

"Hát a Matolcsy úr az nem lop semmit soha.."

Szerinted nem szakadt rá a plafon mikor letette a telefont?

2017. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ő olvassa a szöveget. Bár jobban, mint Orbán, de olvassa.
2017. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Te valószínűleg azért gondolod, hogy lop, mert a 444, index, atv, hírtv bemondta, viszont akik ezeknek a médiumoknak hisznek, semmivel sem különbek azoknál, akiket mélységesen lenéznek, mert számukra az M1, a 888, vagy a Magyar Idők az elsődleges hírforrások.


Vádaskodni tudnak, bebizonyítani már kevésbé.

2017. jan. 15. 11:40
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

# 5/5 Időpont ma 11:40


Igen, gondolom az is teljesen puszta véletlen hogy egy csóró gázszerelőből az ország egyik leggazdagabb embere lett pár év alatt. Véletlenül vitya jóbarátja is ez az ember... ez mind véletlen :-D


Az "elveszíti közpénz jellegét, kussolj választó" is biztos véletlen :-D


Nem mi tehetünk róla, hogy ennyi ember nem képes logikusan gondolkodni.

2017. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Persze, Etelka néni mindig összeírja 1 hétig a gondolatait, és hetente egyszer telefonál, hogy elmondja őket.


Amúgy meg nem tudom, miért mondják, hogy milyen hülye, és menthetetlen, ugyanis az itt primitív stílusban fröcsögő demokrata, balliberális "értelmiségnek" ez sem nagyon szokott menni.

2017. jan. 15. 11:52
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Meghallgattam. És a néni eléggé tájékozatlan és gondolom örült a bankok megadóztatásának mint hallom, csak azzal nincs tisztában ezt is az emberekre verték rá több díjjal is amit elkérnek. Persze a néni ezt nem tudja mert a postás hozza neki a nyugdíjat. Az ilyenek halltanán mindig az jut eszembe hogy a magyar társadalom rákfenéje a nyugdíjas elit.
2017. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg nem tudom, miért mondják, hogy milyen hülye, és menthetetlen, ugyanis az itt primitív stílusban fröcsögő demokrata, balliberális "értelmiségnek" ez sem nagyon szokott menni."


Mármint, hogy nem nyalják ki a pártjuk és vezérjük hátsóját? Hát na, nem ragadtak le a 19. században. Kell ezért őket hibáztatni?

2017. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

# 5


Na ja, szegény Matolcsy nem lopott, csak alapítványokba tolt közpénzt, akik meg ide-oda ajándékozgatták rokonoknak, ismerősöknek. Valóban, nem lopás, hiszen az ország törvényei ezt ebben a formában engedik, csak éppen attól még nem lesz etikus.

2017. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!