Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha áprilisban végre sikerül...

Ha áprilisban végre sikerül leváltani ezt az embertelen, homofób, nőellenes, bevándorló ellenes kormányt, mekkora pofára esés leszbez a Fidesz alattvalóinak?

Figyelt kérdés
Lehet számítani megtorlásra? Vagy a Fidesz sehogy nem engedné? Putyint és Erdogant is bevonna a buliba?

2021. okt. 20. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell sem ellenzék sem Fidesz. Mi hazánk mozgalom kell
2021. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
2022-ben is a Fidesz fogja megnyerni az országgyűlèsi választásokat, az Orbàn lesz újra a kormányfő,a balos kretèneknek kábé semmi esélyük nincs erre.
2021. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan egyértelmű lenne a győzelme sok dolgot nem tenne meg például ppétee 9 évre 2/3 lehet leváltani. Építgeti a saját deep state.


Oda kizárólag egy pártfüggetlen ember való, nem egy pártkatona.


Jakab Péter szimbólikusan széttépte a kormányzati döntést.


[link]

2021. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a Mi Hazánkra szavazok. De bárki is nyer, támogatni fogom azoban az ügyekben, amiket én az ország számára fontosnak tartok. (Eddig is így tettem egyébként.)
2021. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!