Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre magasabb a fertőzöttek...

Egyre magasabb a fertőzöttek száma Magyarországon is. Több vezető orvos, virológus javasolja a maszkhasználatot zárt térben ha ott több ember tartózkodik. Fel fogod venni a maszkot zárt térben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 14:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%

#10

Alapvetően egyet is értenék, de őszintén szólva én nem akarom hogy megint telítődjenek a kórházak covid betegekkel, szeretném ha ellátnának ha pl. eltörném a lábam vagy bármi. Nagyszüleimnek is több kezelése is szünetelt/késett a járvány csúcsán mert nem volt elég orvos/ápoló, nem szeretnék újra ide jutni - akkor se ha én egyáltalán nem félek a koronavírustól.

2021. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
76%
Nem, eddig se nagyon vettem fel, megoldottam...
2021. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
68%
Szlávik bácsi fulladozzon egyedül a maszkban, nem érdekel. Sem az oltás
2021. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
62%

Hát én akkor sem vettem fel rendesen, mikor kötelező volt. Hordani most is lehet, de hordjad te.

Engem nem érdekel. Aki retteg, rettegjen magába.

2021. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
71%

Fel de nem a Covid miatt, kicsit jobban zavar ez másik vírusos fertőzés ami elég jól terjed.

Oké, 1 hét köhögés, max ~1 nap láz, de ki akar beteg lenni!?

Szóval én nem a Covid miatt, hanem ez miatt az "influenza" szerű szarság miatt.

2021. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
52%

15-ös!

Persze,persze!

Lefogadom a harmadik oltás is elsőként beléd került, annyira telibetalált a kormányzati propaganda.

Még hogy influenza miatt, te...!

2021. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
40%

#16

Én is elkaptam most ezt az influenza-szerű vackot és nem volt kellemes. Miért ilyen hihetetlen, hogy valaki nem szeret lázasan feküdni?

2021. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok oltva, zárt térben és tömegközlekedésen hordom mindig. Másokat meg lexarok.
2021. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem veszem fel mert van oltás ha ugyan olyan rosszak az adatok kérem vissza az egy évet amitt elvetek tőlem és mindenkitől.Mert ez azt jelenti az oltás nem ér semmit meg a maszk se.És össze vissza hazudóznak a médiába magyarázkodni tudnak.De engem nem fog korlátozni senki olyan adatokal aminek semmi valóság alapja nincs.Persze tudom mutálodot a virus azért ennyi fertözött.Legaláb hazudni tudnának de arra se veszik a fáradságot csak arra hogy, birkának nézenek.
2021. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

#16: holnap kapom a 3. oltást. 🙃

És nem kormány propaganda hatására.

Sajnos közvetlen is érintett a járvány.

2 idős családtag, és 1 gyere kori haverom.

3 árvát hagyott maga után. 😢

2021. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!