Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre magasabb a fertőzöttek...

Egyre magasabb a fertőzöttek száma Magyarországon is. Több vezető orvos, virológus javasolja a maszkhasználatot zárt térben ha ott több ember tartózkodik. Fel fogod venni a maszkot zárt térben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 14:17
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
70%
Minek? Az oltás megvéd. Vagy nem?
2021. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Négyet is. Alulra egy simát, utána egy FFP2-est, utána egyet gumiból, a legfelsőt pedig latexból. Csak így biztonságos.
2021. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
43%

2-szer be vagyok oltva és mégis elkaptam. Az oltásnak azt köszönhetem, hogy még életben vagyok, de ez életem legrosszabb betegsége. Negyedik napja vagyok folyamatosan emelkedő csökkenő lázzal, 39 fok felett is, most épp hat a lázcsillapító. teljes levertség, alig tudtam mozogni, fájt mindenem - most azt is csökkentette az algopyrin egy időre, kiélvezem ezt a kis időt.

Szedek gyógyszert, voltam orvosnál, azonnal mentem, mégis nagyon rossz. A szaglásom már lelépet, ízeket még érzek csak enni nincs kedvem, egy kis kajától is rosszul vagyok. Csak a víz marad.

Már voltam az első hullámban is kovidos, pont egy évvel ezelőtt, az sem volt egyszerű, de az csak másfél napig tartott. Ne akarjátok kipróbálni milyen! Tegyetek meg mindent hogy elkerüljétek!

Na, megyek lefekszem, eddig tartott a gyógyszer hatása azt hiszem.

2021. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
58%

Utolso, nem kell itt bizonygatni, majd elkapjak megtudjak mi ez a "kis nátha"

Romániában ismerőseim kinevettek h puding vagyok, mert oltattam.. Az egesz csalad mar korhazba kapkodja a levegőt, hiaba probaltam meggyozni oket

2021. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
37%
23 kamuzik, és ez egy kamunátha.
2021. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
54%
25 meg majd megtapasztalja, csak ido kerdese
2021. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%

#25 Bár így lenne és csak kamu lenne. A páromnak tegnap még semmi baja nem volt ma meg már neki is 39 fokos láza volt estére. Az előbb egy kicsit hánytam is, attól most kevésbé fáj a hasam, de a lázam megint megy felfelé.

Ha fekszem akkor tüdőgyulladás lesz, járni viszont alig tudok. Most megint van egy kis kegyelmi idő amíg működőképes vagyok, de eddig sem tartott sokáig most sem fog.

Mi kell még nektek hogy abbahagyjátok ezt a mesét a kamu vírusról?

2021. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
23%
27: akkor tavaly hogyhogy nem jártál vesztél oda ettől a borzasztóan veszélyes vírustól? Azt írtad másfél nap volt. Ez nátha vagy még annyi se.
2021. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
64%
Ja és ráadásul azóta még oltást is kaptál, tehát még védettebb lettél. Elvileg. Erre most akarsz megpusztulni. Valahogy ez nem klappol.
2021. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
67%

#28 Szerencsém volt tavaly. Az édesanyámat elvitte karácsonykor. Az egy sokkal gyengébb variáns volt.

Úgy teszel mint aki az elmúlt másfél évben nem ezen a bolygón volt.

Ha szerencséd van akkor nem fogod megtapasztalni milyen ez a "kamu" vírus a valóságban, csakhogy nem mindenkinek van ilyen szerencséje.

2021. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!