Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem veszi észre hogy...

Senki nem veszi észre hogy milyen nagy ajándék nekünk Orbán és a Fidesz?

Figyelt kérdés

Ok, tisztázzuk. Nem akarok trollokat, én sem vagyok az. Szóval… nem vagyok krumplival megvett fideszes, nem vagyok ellenzék és Gyurcsány utáló. Egy fiatal, okos és békésen Fideszt támogató ember vagyok.


Orbán egy ajándék nekünk. Például:Itt vagyunk a kovid járvány közepén, sorra zárnak az országok körülöttünk. A rivális Romániába már lassan alvás közben is maszk kell hogy legyen az embereken és zsarolnak az oltással. Itt MO-n szabadok vagyunk, a legtöbb helyen nem kell maszk, iskolák nyitva, gazdaság nyitva.

( azt csak mellékesen jegyzem meg hogy soha nem látott gazdasági növekedést láttunk az utóbbi fél évben)

Orbán pedig egy igazi keresztény hazafi, aki megvédi a népét. Ezt a mondatot kb románok ezrei írták le. Ha van kedvetek, keressetek rá valahol hogy “Ungaria” ( Magyarország románul) és olvassátok el a híreket, vagy pár kommentet fordítsatok le. Nem csak a románok de világszerte is sok ember nemhogy dicséri, de szinte meg is halna egy ilyen miniszterelnökért. Én is ellenzéki voltam régebben, mára megváltoztam. Isten áldja Magyarországot, remélem hogy az emberek 2022-ben a Fideszre szavaznak és nem hagyjuk elveszni a hazát. Respect mindenkinek, béke



2021. okt. 20. 22:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
#10: A hozzád hasonló agyhalottak tényleg nem veszik észre, hogy a kérdező egy troll??? :)
2021. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Te jó ég... te bolond vagy.

Isten áldja Orbán Viktort, hogy csak is MIATTA elhunyt 30 ezer ember, és ezzel együtt világ elsők lettünk, köszönjük!

Köszönjük a MESSZE legnagyobb, és meg nem álló inflációt!

Köszönjük, hogy az állam kassza soha nem volt üres, és, hogy sose vettek fel ekkora hiteleket!

Köszönjük, hogy a "demokráciájuk" miatt még a helyre állítási alapot se kapjuk meg!

Köszönjük, hogy 500 milliárdos hitelből megépítjük a Fudant!

2021. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Most komolyan a kovid halálozásokról beszélünk? Azt a számot úgy manipulálják ahogy akarják, mindenki máshogy számolja..
2021. okt. 21. 00:15
 14/31 anonim ***** válasza:
13%

#12 es válaszoló agyát kimosta a telex

vagy egy 13 éves kisgyerek, akinek fingja nincs még a világról

2021. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként Magyarországon élsz? Vagy csak az M1-ből tajekozodsz az itteni viszonyokról?
2021. okt. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%

"Most komolyan a kovid halálozásokról beszélünk? Azt a számot úgy manipulálják ahogy akarják, mindenki máshogy számolja.."

De ez Orbán saját adata... kéozeld el milyen eredmény jönne ki ha nem lenne szépítve?


Én nem hiszem, hogy troll vagy, inkább naívnak látlak aki elhiszi amit a Fidesz média ír. Erdélyi vagy gondolom. Hidd el, kozmetikázottak azok a hírek.

2021. okt. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

#7


Haha, jó ez a cikk. Ha most én lennék Mészáros Lőrinc, megkérdezném, hogy "és ezt miből számolta ki?".

Ez csak egy becslés, nem tényadat, de egyébként azt ugye tudod, hogy a GDP növekedést az előző évhez viszonyítva mérik? Ez azért fontos, mert ez a 7,6%-os _lehetséges_ növekedés azért jött ki ennyire, mert a megelőző évben nagyon alacsony volt a növekedés? Ezzel a 7,6%-kal nagyjából a 2019-es hozzuk. Ez itt látszik: [link]


Ha már ott vagy, azt is érdemes megnézni, hogy 2002-2006 között sem volt rosszabb a GDP, sőt, egészen a válságig, mert akkor nagyon bezuhant.


Egyébként az egy főre jutó GDP-ben még mindig bőven EU-s átlag alatt vagyunk:

[link]

2021. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Azért nem jobb a gazdaság mint volt mert Gyurcsányék üresen hagyták a kasszát. Mostmár láthatóan NÖVEKEDNE a gazdaság csak a 2020-as adat berondított. 2019-ben már majdnem 17000 dollár volt az egy főre jutó gdp, most 19000 felett van.
2021. okt. 21. 07:20
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
Azt te se gondolod komolyan, hogy majdnem 12 év, szinte végig 2/3-os kormányzás után bármire indok lehet az a Gyurcsány, akit nem számoltattak el?
2021. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%
Még 120 év múlva is Gyurcsányra fogtok mutogatni? Ennyire telik, semmi többre? Szerintem ez elég ciki...
2021. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!