Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem veszi észre hogy...

Senki nem veszi észre hogy milyen nagy ajándék nekünk Orbán és a Fidesz?

Figyelt kérdés

Ok, tisztázzuk. Nem akarok trollokat, én sem vagyok az. Szóval… nem vagyok krumplival megvett fideszes, nem vagyok ellenzék és Gyurcsány utáló. Egy fiatal, okos és békésen Fideszt támogató ember vagyok.


Orbán egy ajándék nekünk. Például:Itt vagyunk a kovid járvány közepén, sorra zárnak az országok körülöttünk. A rivális Romániába már lassan alvás közben is maszk kell hogy legyen az embereken és zsarolnak az oltással. Itt MO-n szabadok vagyunk, a legtöbb helyen nem kell maszk, iskolák nyitva, gazdaság nyitva.

( azt csak mellékesen jegyzem meg hogy soha nem látott gazdasági növekedést láttunk az utóbbi fél évben)

Orbán pedig egy igazi keresztény hazafi, aki megvédi a népét. Ezt a mondatot kb románok ezrei írták le. Ha van kedvetek, keressetek rá valahol hogy “Ungaria” ( Magyarország románul) és olvassátok el a híreket, vagy pár kommentet fordítsatok le. Nem csak a románok de világszerte is sok ember nemhogy dicséri, de szinte meg is halna egy ilyen miniszterelnökért. Én is ellenzéki voltam régebben, mára megváltoztam. Isten áldja Magyarországot, remélem hogy az emberek 2022-ben a Fideszre szavaznak és nem hagyjuk elveszni a hazát. Respect mindenkinek, béke



2021. okt. 20. 22:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%
Amikor a fideszes is tudja, hogy fideszesnek lenni ciki, ezért letagadja, de bőszen nyalja a narancsbanda seggét... nem semmi jelenség.🤔
2021. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
64%
Pontosíts! BÁRMI jobb a Fidesznél.
2021. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ezek a kommentek után szívből remélem hogy egy esetleges ellenzéki győzelem után 3-4 évvel idejöttök vissza, és megmondjátok hogy igazam volt
2021. okt. 21. 18:18
 24/31 anonim ***** válasza:
86%

"Ezek a kommentek után szívből remélem hogy egy esetleges ellenzéki győzelem után 3-4 évvel idejöttök vissza, és megmondjátok hogy igazam volt"

Mikor a Fidesz nyert 2010-ben, én azért szurkoltam, hogy NE legyen igazam és 2014-ben én magam is a Fideszre akarjak szavazni, mert olyan sok jót tettek a nemzetért. De hát én csak egy ballib komcsi vagyok.

2021. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

2010ben ugyan mire gondoltál? ezerszer jobban, mint a szocik minden tekintetben


2006-2010 minden perce úgy telt el a társadalom 90%-ának, hogy mikor takarodnak már el végre

2021. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Csak nehogy az legyen mint Amerikában, hogy Trumpot kaszával üldözték el egy alvós öreg bácsit raktak a helyére 🥵🥵⭐️

Máris visszasírják Trumpot

2021. okt. 23. 00:24
 27/31 anonim ***** válasza:
23%

sajnos a hülyék döntik el az ilyen választásokat

a nagyvárosok dologtalan feketéi szavazták amerikára, akik ellátást és ingyen lakhatást reméltek cserébe

2021. okt. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
76%

"Máris visszasírják Trumpot"

Legalábbis a NER közeli mèdia szerint...

2021. okt. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy nagy esélye Orbánnak, volt sok jó meglatasa es lépése, de végül fontosabb volt neki a lojális klientúraépités és a személyes gazdagodás mint a prosperáló, érdemalapu érvényesulesen alapuló ország. Ezt lassan minden minden olyan embernek nyilvánvaló lett, aki tovább lát a buta állami propagandánál és vannak erkölcsi gátlásai. Ma már csak a vakhitű rajongók tartanak ki a rendszer mellett és a cinikus amorális haszonévezők.
2021. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Meg a megfélemlített közmunkások.
2021. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!