Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem veszi észre hogy...

Senki nem veszi észre hogy milyen nagy ajándék nekünk Orbán és a Fidesz?

Figyelt kérdés

Ok, tisztázzuk. Nem akarok trollokat, én sem vagyok az. Szóval… nem vagyok krumplival megvett fideszes, nem vagyok ellenzék és Gyurcsány utáló. Egy fiatal, okos és békésen Fideszt támogató ember vagyok.


Orbán egy ajándék nekünk. Például:Itt vagyunk a kovid járvány közepén, sorra zárnak az országok körülöttünk. A rivális Romániába már lassan alvás közben is maszk kell hogy legyen az embereken és zsarolnak az oltással. Itt MO-n szabadok vagyunk, a legtöbb helyen nem kell maszk, iskolák nyitva, gazdaság nyitva.

( azt csak mellékesen jegyzem meg hogy soha nem látott gazdasági növekedést láttunk az utóbbi fél évben)

Orbán pedig egy igazi keresztény hazafi, aki megvédi a népét. Ezt a mondatot kb románok ezrei írták le. Ha van kedvetek, keressetek rá valahol hogy “Ungaria” ( Magyarország románul) és olvassátok el a híreket, vagy pár kommentet fordítsatok le. Nem csak a románok de világszerte is sok ember nemhogy dicséri, de szinte meg is halna egy ilyen miniszterelnökért. Én is ellenzéki voltam régebben, mára megváltoztam. Isten áldja Magyarországot, remélem hogy az emberek 2022-ben a Fideszre szavaznak és nem hagyjuk elveszni a hazát. Respect mindenkinek, béke



2021. okt. 20. 22:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
De, a választók többsége / kb fele is így látja.
2021. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Molyember ***** válasza:
75%
Ez egy kicsit gusztustalan lett.
2021. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

" azt csak mellékesen jegyzem meg hogy soha nem látott gazdasági növekedést láttunk az utóbbi fél évben"


Nyilván ezért kellett a történelmi mértékű kötvénykibocsátás, igaz?

Nem, hanem azért kellett, mert Orbán sikeresen eljátszotta a nekünk járó pénzeket az EU-val történő kötözködésével.

És nyilván azért kellett a 2,9%-os hiánycélt 7,5%-ra emelni, mert olyan jól áll az ország, igaz?

És az tudod, hogy a magyar gazdaság GDP-arányos államháztartási hiánya bőven meghaladja az EU-s átlagot, és csak Romániában és Szlovéniában rosszabb a helyzet, mindenhol máshol jobb?

És még sorolhatnám az adatokat, amikből egyértelműen látszik, hogy hazánk gazdaságilag az EU-s átlag alatt teljesít.


"Orbán pedig egy igazi keresztény hazafi, aki megvédi a népét."


Orbán úgy keresztény, mint ahogy én vagyok atomfizikus. Ő tipikusan az az ember, aki úgy megy oda az oltárhoz, hogy előtte körülnéz, hogy látják-e, mert ha nem látják, akkor inkább oda sem megy. Neki csak a látszat a fontos, semmi más. Egy képmutató g3ci alak.

2021. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
3%

"Ez egy kicsit gusztustalan lett."


Igen, ilyen csak háttér-zörej uraságról lehet írni, órbánról személyi kultusz meg diktatúta weimarizálódás stb.

2021. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

#6


Ti fasiszták meg mindig kiakadtok, amikor valakinek igaza van.

2021. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

:DD és még fasisztázással is égeti magát :DD

baluka neked miért van kint a neved? már abból tudja mindenki, hogy amit írsz hatalmas ökörség lesz

2021. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%

Balázska, olvasd ezt is:


Magyarország a harmadik legnagyobb gazdasági növekedést érheti el idén az Európai Unióban a Nemzetközi Valutaalap (IMF) szerdán ismertetett októberi, felülvizsgált jelentése szerint.


[link]

2021. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Pedig a kérdés alapján trollnak néztelek. Örülök, hogy mindjárt egy sorral alább tisztáztad, hogy nem vagy az. Most megnyugodtam. (Egy halk kérdés: nemi élet rendben?) :D
2021. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 meszike91 ***** válasza:
79%

Magyarország világelsők között van a covid halálozásban, a magyar védekezés kudarc. Orbán maga mondta hogy emberéletekben mérik a védekezést, szóval ez a saját mércéje...


Orbán nem keresztény és nem is hazafi, csak annak hazudja magát. Egy keresztény sose lopna, de egy hazafi se a családját és a haverjait gazdagítani a nép pénzéből. Ilyent csak egy gerinctelen ember csinál.

2021. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
A hozzád hasonló agyhalottak miatt fordultam el a fidesztől és lettem ellenzéki párti.
2021. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!