Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem veszi észre hogy...

Senki nem veszi észre hogy milyen nagy ajándék nekünk Orbán és a Fidesz?

Figyelt kérdés

Ok, tisztázzuk. Nem akarok trollokat, én sem vagyok az. Szóval… nem vagyok krumplival megvett fideszes, nem vagyok ellenzék és Gyurcsány utáló. Egy fiatal, okos és békésen Fideszt támogató ember vagyok.


Orbán egy ajándék nekünk. Például:Itt vagyunk a kovid járvány közepén, sorra zárnak az országok körülöttünk. A rivális Romániába már lassan alvás közben is maszk kell hogy legyen az embereken és zsarolnak az oltással. Itt MO-n szabadok vagyunk, a legtöbb helyen nem kell maszk, iskolák nyitva, gazdaság nyitva.

( azt csak mellékesen jegyzem meg hogy soha nem látott gazdasági növekedést láttunk az utóbbi fél évben)

Orbán pedig egy igazi keresztény hazafi, aki megvédi a népét. Ezt a mondatot kb románok ezrei írták le. Ha van kedvetek, keressetek rá valahol hogy “Ungaria” ( Magyarország románul) és olvassátok el a híreket, vagy pár kommentet fordítsatok le. Nem csak a románok de világszerte is sok ember nemhogy dicséri, de szinte meg is halna egy ilyen miniszterelnökért. Én is ellenzéki voltam régebben, mára megváltoztam. Isten áldja Magyarországot, remélem hogy az emberek 2022-ben a Fideszre szavaznak és nem hagyjuk elveszni a hazát. Respect mindenkinek, béke



2021. okt. 20. 22:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
OV meg azt mondta, hogy zsidók az isten ajándéka nekünk. Igaz, azt is mondta, hogy a cigányok a mi rejtett erőforrásaink.
2021. nov. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!