Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene a Békement után...

Nem kellene a Békement után mindent bezárni a COVID miatt?

Figyelt kérdés
A delta mutáns nagyon virulens. Az eddigi legerősebb mutáció. Romániában is bezárják két hétre a teljes sulikat. Én magam is nagyon félek most ettől a mitánstól. Nem is oltottam be magam, így szinte védtelen vagyok. Nem kellene ránk is tekintettel lenni oltatlanokra?

2021. okt. 21. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

"Romániában is bezárják két hétre a teljes sulikat."

Biztos azért, mert ott vannak fél sulik is meg teljesek is. De nyugi, nálunk nincsenek fél sulik, úgyhogy nem fogják bezárni őket.


"Én magam is nagyon félek most ettől a mitánstól."

A mitánstól nem kell félni, az csak egy kitaláció.


"Nem is oltottam be magam"

Nem is szokta senki saját magát beoltani. Inkább másra bízza. Ezt neked is érdemes megtenned.


"Nem kellene ránk is tekintettel lenni oltatlanokra?"

Tekintettel vagyok rád, látod: mondom, hogy oltasd be magad.

2021. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, ha annyira idióta vagy, hogy nem oltottad be magad, akkor miért vállaljunk érted/értetek felelősséget?
2021. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Romániában egészen más a helyzet, mint itt, itt nem fognak bezárni semmit. A románoknál épp összeomlik az egészségügy és fele annyi ember van beoltva, mint minálunk, illetve, mint kiderült, a beoltottakból is ki tudja mennyi a valódi, mert tele vannak hamis védettségi igazolványokkal. Itt ha az összefolyó 2.-3. hullámtól se omlott össze, akkor úgy vannak vele, hogy ilyen szintű átoltottsággal majd csak nem dől be a sok kórház, max. ha elkezdenek hullani a népek, mint a legyek, a félelem majd megint megtolja az oltakozási kedvet, mint tavasszal. A szép szóra meg a tudományra ugyanis nem hallgatnak pl. a kérdezőhöz hasonlatos hülyék se.
2021. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha ennyire fsol a delta kommandótól akkor oltasd be magad

Ha nem kaphatsz oltást az más,akkor nem szóltam egy szót sem

Én sem vagyok oltva de én ilyet nem is várok el hogy rám bárki is "tekintettel" legyen és nincs is rá szükségem

A rettegett delta egyébként összekeverendő az allergiával XD

Fertőzőbb de nem veszélyesebb mint a többi állítólagos mutáns

Ez nem egy ebola 70%-os halálozási rátával ha hiszed ha nem

Akkor félj ennyire ha ilyen színtű a dolog😊

2021. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!