Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nincs tétje...

Csak szerintem nincs tétje már a következő választásnak?

Figyelt kérdés

Teljesen szét van lopva, el van adósítva az ország már. Olyan gödörben vagyunk, hogy amire ebből - még ha maga a jó isten venné át a kormányzást - akkor is mire kikecmeregnénk az több évtized, addigra meg már úgyis vének leszünk vagy meghalunk már.

Innentől kezdve nincs tétje a '22-es választásoknak? Mo. rosszléti marad még beláthatatlanul sok ideig, akárki nyer, nem lesz más választás a jó életre, csak külföld.



2021. okt. 23. 09:44
 1/7 meszike91 ***** válasza:
58%

Ha így állsz hozzá, akkor egyik választásnak sincs tétje.


Engem inkább az egyetemek privatizációja és a bebetonozott orbánhoz hűséges emberek zavarnak. Ha veszít is a fidesz akkor is jelentős hatalma marad.

2021. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi ésszel szerintem se menj el választani.
2021. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de én egyáltalán nem látom ilyen drasztikusan a helyzetet. Meg lehet élni itthon is szépen, ha az ember képezi magát és keresi a lehetőségeket. A városok szépülnek, fejlesztik őket(csövesek minden nagyvárosban vannak, minden országban). Volt ennél sokkal szarabb helyzetben is Magyarország, és ha szeretnél rosszabbat látni, csak menj át valamelyik keleti országba.
2021. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
48%

A fideszes városokra gondolsz, ugye, utolsó? Mert ahol veszített a Fidesz, ott igen csúnya elvonások vannak életben.

Ami a választást illeti, sajnos valóban úgy néz ki, hogy elbukik is Orbán, legfeljebb ellenzékből fog kormányozni.

2021. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Amiket írtál, az a Gy-kormányra volt igaz!!!!
2021. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom, melyikek a fideszes városok, de bárhol jártam mostanában az országban, mindenhol fejlődést látok(kivéve nyilván Borsodban, de az más téma, ott a világ legerősebb kormánya sem tudna rendet tenni :D).

2021. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fejlődést látsz, hiszen közelednek a választások. Ilyenkr kiszúrják mindenki szemét valami alamizsnával.
2021. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!