Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire felkapva a...

Miért van ennyire felkapva a Békemenet?

Figyelt kérdés
Én először itt hallottam róla.

2021. okt. 24. 00:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi az oka annak, hogy nem hallottam róla. Hanem azt, hogy miért ilyen fontos, ha nincs is semmi valós hatása? Nem egy szavazás volt.
2021. okt. 24. 09:15
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

8-as

"Nem gondolom, hanem tudom. Sem a 444-en, sem a telexen nem írták, hogy mennyien voltak a békementen vagy kormány rendezvényén."

Az a baj, hogy a fideszesek mindent pont ilyen jól tudnak.


"A hivatalos indulás előtt már akkora volt a tömeg, hogy rengeteg embert fel kellett vezetni a Szabadság hídra, így a tömeg egy része már azelőtt átért a pesti oldalra, hogy elkezdődött volna a vonulás...

[link]


"A Békemenetre hatalmas tömeget szervezett össze a jobboldal – Rákay Philip-i mércével mérve minimum 2 millióan hallgatták a sokszoros kormányfőt –, amire az ellenzék 5 miniszterelnökjelölt-jelöltjének közös eseménye lényegesen szerényebb publikummal válaszolt. "

[link]


Biztos hogy a békameneten többen voltak, de az is, hogy a két rendezvény részvevőinek együttes IQ-ja a legjobb esetben is egál lehetett, de jó eséllyel az ellenzékieké pár ponttal magasabb volt. Kb. mint ahogy egy késő őszi, szabolcsi falu falunapjának Kis Grofóra mulató tömege viszonyul az irodalmi Nobel-díj átadás utáni díszvacsora vendégseregéhez. Az egyiknél a tömeg, a másiknál a minőség a domináns.

2021. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van
2021. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez az öregek menete, ez volt az utolsó nagy fellángolasuk.
2021. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#12!


Köszönom, hogy alátámasztottad az állításomat!

Egyik idézett részben sem írták, hogy mekkorára becsülik a tömeget.

Ehelyett egy kínosan vicceskedő dolgot írt a 444 firkásza.

(Az már túlük is durva lett volna, ha a két nagyságrenddel nagyobb tömeget látják kisebbnek.)

2021. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös

Leírták hogy hatalmas a tömeg, hogy az ellenzéki rendezvény ahhoz képest szinte semmi.

Értem én hogy egy poénba kell belekötni ahelyett hogy elismerd a tévedésed.

2021. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15!


Ezt írtam korábban, erre reagáltál:

"Nem gondolom, hanem tudom. Sem a 444-en, sem a telexen nem írták, hogy mennyien voltak a békementen vagy kormány rendezvényén."


Vagyis ezt támasztottad alá a telex és a 444 idézeteiddel. Köszönöm!

2021. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%

"a telexen nem írták, hogy mennyien voltak a békementen vagy kormány rendezvényén."

De, írták. "Rengeteg", "hatalmas tömeg". Szám szerint kellett volna megírniuk?

Tényleg ezen rugózol?

Röhejes vagy.

2021. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!