Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arról valahol becslés,...

Van arról valahol becslés, hogy hányan nem önként, saját ötlettől vezérelve mentünk a Békemenetre?

Figyelt kérdés
Hány buszoztatott lehetett, vagy kb. milyen arányban?

2021. okt. 24. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
50%

"az időjárásból látszik"

:DDD

2021. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
70%

Tehát jól értem az ellenzékieket?

A Fidesz válogatott zsarolásokkal és/vagy erőszakkal felütlegelt a buszokra kb 3000 embert (persze a verésekről sehol egy videó vagy egy fotó). Amire nem értem mi szükség volt, mert nélkülük is rogyásig voltak.

Továbbá azt is jól értem, hogy bármi történik Budapesten, azon vidékiek nem vehetnek részt sem a Fidesz által, sem önköltséges formában?

Még a végére feltenném a kérdést, hogy ennyi sületlenséget masszív alkoholizálás után szültek meg?

2021. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
40%

A Niagara vízeséshez azért mennek, mert az egy látványosság, egy természeti csoda. Ez meg egy politikai felvonulás volt. Annyira hülye csak egy fideszes lehet, hogy ez nála elmenjen egy hasonlatnak. Szektásnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ilyen hülyeségért béreljen buszt. Ez a különbség az ellenzék és a fidesz között. A fidesznek fanatikusai vannak, terelhető birkák. Ők vannak kormányon, erre ekkora felhajtást kerítenek egy politikai véleménnyílvánításra, amit amúgy is minden nap nyomnak az összes médián, vagy netán így megijedtek Márkitól? Hogy szükségét érezték egy ilyennek?


Az aki nem hiszi el a képeket még az átlagosnál is nagyobb birka. Milyen forrásokat akarsz? Ezek képek, maguk a források, amikre szoktak alapozni. Videók is vannak. Mennyire kell szektásnak lenni, hogy a szemednek se higyj?


"Tehát jól értem az ellenzékieket?


A Fidesz válogatott zsarolásokkal és/vagy erőszakkal felütlegelt a buszokra kb 3000 embert (persze a verésekről sehol egy videó vagy egy fotó)."


Nem érted jól, vagyis nem akarod érteni, mert ilyet ellenzéki nem mondott, ezt az első fideszes válaszoló mondta iróniával.

2021. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
69%

"Ez meg egy politikai felvonulás volt. ... Szektásnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ilyen hülyeségért béreljen buszt.

Az ellenzéki "megemlékezésen" (önünneplésen) tilos volt vidékieknek részt venniük? Ha nem, tilos volt busszal Pestre utazniuk? Ha nem, tilos volt nem menetrend szerinti járatokkal jönni, hanem bérelt buszokkal?


"ekkora felhajtást kerítenek egy politikai véleménnyílvánításra"

:DDD

Mert ellenzéki politikai véleménynyilvánítások (nyny!) nem szoktak lenni az utcán sose, ugye? :)))))

[link]


"így megijedtek Márkitól? Hogy szükségét érezték egy ilyennek?"

Június 24-én bejelentették, hogy lesz megint Békemenet. Hol volt akkor még Márki-Zay? :D


"Az aki nem hiszi el a képeket még az átlagosnál is nagyobb birka. Milyen forrásokat akarsz? Ezek képek, maguk a források, amikre szoktak alapozni."

Ez itt a képen te vagy tegnap reggel:

[link]

Ez a kép maga a forrás, amikre szoktak alapozni. Mennyire kell szektásnak lenni, hogy a szemednek se higgy (ggy!) ? :)))

2021. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
42%

"Az ellenzéki "megemlékezésen" (önünneplésen) tilos volt vidékieknek részt venniük? Ha nem, tilos volt busszal Pestre utazniuk? Ha nem, tilos volt nem menetrend szerinti járatokkal jönni, hanem bérelt buszokkal?"


Az ellenzékiek nem szektás birkák, hogy ilyenek érdekeljék őket.


"Mert ellenzéki politikai véleménynyilvánítások (nyny!) nem szoktak lenni az utcán sose, ugye?"


De igen, mert nem az ellenzék van a kormányon. Nem hiszem el, hogy ezt a mondatot le kellett írnom.


Én nem voltam kint semmilyen felvonuláson, nem én vagyok a majom, hanem a magadfajták, akik kimentek. A forrásokat megtudhatod a linkekből amúgy, ha annyira érdekel. Kéket is tudsz olvasni, ugye? De hiszen akkor is hazudsz, ha kérdezel, mert jól tudod, hogy valósak a képek, csak azt várod, hogy belinkeljek valami 444 - es forrást, hogy rámondhasd, hogy "hámeranégynégynégyazaztán", vagy valami hasonló. Hát ha azt várod, hogy az origó lehozza neked a képeket a buszokról, akkor várhatsz, de ez nem más, mint a fejed homokba dugása.

[link]

2021. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
50%

Ez volt az egyik belinkelt kép:

[link]

Mi bizonyítja, hogy mikor készült? Ne röhögtesd már ki magad, hogy az időjárás...

2021. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
57%
26. Semmi, de mondom, hogy videók is vannak, ahol a felvételt a felvevő kommentálja. Az ablakból, ahogy az utcán parkolnak a buszok.
2021. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
100%

"Szektásnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ilyen hülyeségért béreljen buszt. Ez a különbség az ellenzék és a fidesz között. "


Ennyi erővel bárki aki megjelent az ellenzék rendezvényén, az egy korlátolt és befolyásolható marharépa. Bizony. Ez főleg kicsúcsosodott az előválasztásnak nevezett cirkuszban: órákat álltak, hogy olyanokra szavazzanak le, akik végül felsültek vagy visszaléptek. Annyi eszetek van mint egy zebrának.


" Ők vannak kormányon, erre ekkora felhajtást kerítenek egy politikai véleménnyílvánításra, amit amúgy is minden nap nyomnak az összes médián, vagy netán így megijedtek Márkitól?"


Hol volt még Márki amikor már felkerült az esemény a közösségi portálra? Erre a kérdésre nem várok értelmes választ.


"Az aki nem hiszi el a képeket még az átlagosnál is nagyobb birka."


2015-ben a migránsokról készült fotókról pont ti írtátok, hogy kamuképek, nem is jönnek migránsok. Néha már az az érzésem, hogy szándékosan hugyoztok a levegőbe, hogy alá tudjatok állni, mert ez a perverziótok: önszoptatás. Hogy is írtad? Az ilyenek szektások.


"Nem érted jól, vagyis nem akarod érteni, mert ilyet ellenzéki nem mondott,"


Rogyásig volt a legnagyobb közösségi portál komment szekciója ilyen elmebajosokra jellemző konteókkal. Ugye tudod, hogy pont a szavazóitok és a kedvenc pártjaitok buktatják le az összes szektás-kamus mondatod?

2021. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
29%

"a felvételt a felvevő kommentálja. Az ablakból, ahogy az utcán parkolnak a buszok."

És abból hogy derül ki, hogy mikori felvétel? Az időjárásból, ugye? :D

2021. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
0%
29. Persze te fogyatékos, mert a békemenetről beszél közben.
2021. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!