Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arról valahol becslés,...

Van arról valahol becslés, hogy hányan nem önként, saját ötlettől vezérelve mentünk a Békemenetre?

Figyelt kérdés
Hány buszoztatott lehetett, vagy kb. milyen arányban?

2021. okt. 24. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%
39. Azt sem tudod mi az a szopós száj te szerencsétlen.
2021. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy nézem, az ellenzékiek bármit képesek idehazudni, annyira kínosan érinti őket a Békemenet sikere. Egy darab igaz állításuk sincs ezzel kapcsolatban.

S Z Á N A L M A S E L L E N Z É K

2021. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
23%

"Megkérdezem megint, mikor láttál te riportot ellenzékiről azt nyilatkozni egyenesen a nyilvános médiának, hogy XY - t meg tudná ölni?"


Én láttam, a Momentum politikusától (Szarvas Koppány Bendegúz írta ezt le): "...megdolgoznak a fiúk a lámpavasért." Márpedig aki eddig lámpavason lógott, az mindig halott volt.


"Elmondom úgy, hogy te is megértsd. Igen. Volt. Tétje. Mert. Konkrét. Választás. Történt. Nem. Mint. a. Békemeneten."


Hivatalosan nem volt tétje. Karácsony visszalépése és MZP "győzelme" pedig egy bohózattá tette az egészet. De elmesélhetnéd, hogy mi volt az a nagy tét? Mert ebből csak az derült ki, hogy az ellenzéki szavazótábor a végletekig megosztott. Dobrev veszített, de ettől még az ő frakciójuk a legerősebb tényező. Hol maradtak az EU-s megfigyelők ha már ennyire turbó fokozatba kapcsolat az ellenzéki áldemokratizálódás?


"Az nem fordult meg a csökött fejedben, hogy nem a jobboldal értéirendjét gyűlöljük, hanem a FIDESZ eszközeit?"


Akinek írtad, lehet nem fordult meg a fejében. De ha belegondolok, hogy az ellenzéki oldalakon magukról a fidesz szavazókról és a fideszes értékrendről mekkora gyűlölettel írkálnak az ellenzékiek, akkor mindjárt kiderül, hogy ez az erőszakra a uszító gyűlölet, nem csak a fideszre, hanem a szavazóikra is irányul. Tessék szépen fellépni a facebookra, és olvasgatni kicsit az ellenzéki cikkek alatti hozzászólásokat. Nem kell itt tettetni a tudatlanságot, mert még azt is rosszul csinálod.


"Nem vagyok ballib, még baloldali sem vagyok, te tényleg annyira agymosott vagy, hogy szerinted mindenki ballib itt?"


Ehhez képest foggal-körömmel véded Európa legtrehányabb és legostobább ellenzéki összefogását. Aki egy kicsit is realista, annak lesülne a képéről a bőr, ha ilyen gittegyletet egyetlen mondattal is a védelmébe venne. Te annyira független vagy, hogy a gyűlöleted is két célpontot takar: a fidesz és a fideszesek.


"Olyanok, akik trollkodnak. Ennek a szónak sem tudod a jelentését ugye?"


Ez annak a valakinek a kérdésre egy harmatgyenge válasz. Tessék szépen beismerni, hogy ezek nem trollok, hanem általában csak buták és bunkók. De mint írtam: látogass fel a facebookra és olvasgass, ne add itt az amnéziást, mert nagyon gyengén játszod.


"Nem, ő azt képes felfogni, amit a FIDESZ belé táplál a propagandájával."


És mi az a Fidesz propaganda?

-Az EU migrációs politikája egy csőd. Korrekt.

-A multikulti egy csőd. Korrekt.

-Az EU (ha csak 2010-től nézzük) nem képes kezelni a válságokat. Korrekt.

-Előtérbe került az ideológia, mindet ebből közelít Brüsszel. Korrekt.

-Kétsebességes Európa az EU-n belül. Korrekt.


Ez nem propaganda, ez tény.


"Komolyan egy 15 éves idézettel akarsz visszavágni? Ti tényleg le vagytok ragadva. Ha az ellenzék akkora Gyurcsányista, akkor hogyhogy MZP - t választották?"


Hát te nem tudtad? Ferenc elvtárs nem indult az előválasztáson.

Egyébként te kértél példát teljesen idióta ellenzéki szavazók agymenéseire, most meg nem tetszik amikor kapsz? Nem is tudtam, hogy ezeknek van egy szavatosságuk.

Te nem az az alkat vagy aki hajlamos igazat írni.

2021. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:

Az ott egy link, de talán így elviselhetőbben néz ki:

[link]

2021. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
62%

"Ehhez képest foggal-körömmel véded Európa legtrehányabb és legostobább ellenzéki összefogását. Aki egy kicsit is realista, annak lesülne a képéről a bőr, ha ilyen gittegyletet egyetlen mondattal is a védelmébe venne. Te annyira független vagy, hogy a gyűlöleted is két célpontot takar: a fidesz és a fideszesek."


Nem mondtam, hogy függetlenség vagyok, de az elfogultság nem egyenlő a fanatizmussal. Na látod viszont ezt eltaláltad. Azért szavazok az ellenzékre, mert úgy vagyok vele, hogy a fidesznél csak jobb lehet. És meg merem kockáztatni, hogy az ellenzéki szavazók nagy része ugyanígy van ezzel, ezért kevesebb a fanatizmus ezen az oldalon. Mert mi nem az ellenzék mellett vagyunk, hanem a fidesz ellen. Nekem akkor sülne le a képemről a bőr, ha a fideszt védeném. A fidesz bemocskolta a jobboldali értékrendet. Családpolitikáról papol, miközben házas politikusai qurváznak és drogoznak. Kommunistákról papol, miközben mindent államosítanak. Európai - keresztény kultúráról papol, de bevitte a magyarokat a Türk tanácsba véreskezű, muszlim diktátorok közé azt hazudva, hogy kipcsakok vagyunk. Multikról és hitelekről papol, de ugyanúgy hiteleket vesz fel és úgyanúgy kiárusítja az országot, csak a Keletnek a Nyugat helyett. Akár tetszik, akár nem, jelenleg a fidesz az, aki hazudik reggel, éjjel, meg este. Akkora napraforgók, hogy az hihetetlen, mindig azt mondják, amit éppen kell nekik, elvtelen, gengszter banda.


"És mi az a Fidesz propaganda?"


Például, hogy minden egyes ellenzéki politikus mögött Gyurcsány áll.


"De elmesélhetnéd, hogy mi volt az a nagy tét?"


Az, hogy képes e az ellenzék túllépni a régi, ex - kommunista garnitúrán. Úgy néz ki, hogy igen, míg a fideszesek továbbra is egy ex - KISZ titkárt akarnak, egy második Kádár korszakot.


"Nem is tudtam, hogy ezeknek van egy szavatosságuk."


Van, mert a pilitika azért sokat változik 16 év alatt.


"Te nem az az alkat vagy aki hajlamos igazat írni."


Épp ellenkezőleg, én csakis azt írom, amit igaznak tartok, sőt hajlandó vagyok beismerni, ha tévedtem. Ezek szerint ugyanúgy vannak elmebetegek itt is szép számmal, csak én nem találkoztam velük, beismerem, tévedtem. De a többi pontom áll.


Ha bármi pozitív változást akarunk az országban, akkor meg kell szabadulni a régiektől és túl kell lépni a kleptokrácián. Ezt jelenleg, egy bebetonozott maffiakormány alatt nem lehet megtenni.

2021. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:

""És mi az a Fidesz propaganda?"

Például, hogy minden egyes ellenzéki politikus mögött Gyurcsány áll.

...

én csakis azt írom, amit igaznak tartok, sőt hajlandó vagyok beismerni, ha tévedtem"


Én is csak azt írom, amit igaznak tartok: minden egyes ellenzéki politikusról nem merem állítani, de az "ellenzéki összefogás" ellenzéki politikusai mögött valóban Gyurcsány áll. Hajlandó leszek beismerni, ha tévedtem, de egyelőre minden jel erre mutat.

2021. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

"ellenzéki politikusai mögött valóban Gyurcsány áll."


Akkor miért nem Dobrev nyert?

2021. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
50%
Az részletkérdés. Ha nem volt elég népszerű ahhoz Dobrev, hogy ő nyerjen, akkor így jobb, mert másképp túlságosan kilógna a lóláb. De ez se baj, hiszen így is az ő embere nyert. Nincs itt semmi veszve Gyurcsány szemszögéből.
2021. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

48. És erre mi a bizonyíték? Mi utal arra, hogy MZP Gyurcsány embere, a Gyurcsány Shown kívül? Mitől lesz Gyurcsány embere? Miért kritizálta őt akkor?


Ennyi erővel én is mindhatnám azt, hogy MZP a fideszé.

2021. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
50%

"Mi utal arra, hogy MZP Gyurcsány embere, a Gyurcsány Shown kívül?"

:))) Az pont elég jól mutatja.

2021. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!