Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arról valahol becslés,...

Van arról valahol becslés, hogy hányan nem önként, saját ötlettől vezérelve mentünk a Békemenetre?

Figyelt kérdés
Hány buszoztatott lehetett, vagy kb. milyen arányban?

2021. okt. 24. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%
Több békemenet is volt már, ha nem tudnád.
2021. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
0%

"Ennyi erővel bárki aki megjelent az ellenzék rendezvényén, az egy korlátolt és befolyásolható marharépa."


Pontosan. Ezen az oldalon is vannak ilyenek, de sokkal kevesebben.


"Ez főleg kicsúcsosodott az előválasztásnak nevezett cirkuszban"


Az előválasztásnak tétje is van te gyengeelméjű. Még szép, hogy elmentek rá. Ez a hasonlatod sem állja meg a helyét.


"órákat álltak, hogy olyanokra szavazzanak le, akik végül felsültek vagy visszaléptek. Annyi eszetek van mint egy zebrának."


Ez a demokrácia. Tudom, hogy neked elég szokatlan, de a demokrácia pont arról szól, hogy több külömböző jelölt sakkozik egymással és próbálja megnyerni a tömeget, de közben kompromisszumokra is képesek. A zebra meg amúgy viszonylag okos állat.


"2015-ben a migránsokról készült fotókról pont ti írtátok, hogy kamuképek, nem is jönnek migránsok."


Én ilyet nem írtam. De már megint látszik az elkeseredett próbálkozásod, hogy visszavágj valamivel, mert ez elég gyenge lett. Gondolod, hogy a semmi kögepén, a mezőn ugyanannyira nehéz képet hamisítani, mint Budapest közepén?


"Rogyásig volt a legnagyobb közösségi portál komment szekciója ilyen elmebajosokra jellemző konteókkal. Ugye tudod, hogy pont a szavazóitok és a kedvenc pártjaitok buktatják le az összes szektás-kamus mondatod?"


Ezek trollok voltak, mekkora szociális érzékkel kell rendelkezni, hogy valaki ne keverje össze a trollokat a normál kérdezőkkel? És még te beszélsz politikáról. Már lealacsonyodtál az óvodás szintre. Aminek én hívlak téged, annak hívsz te engem, akkor is ha semmi értelme. Az átlag ellenzéki mégis hogyan lenne szektás, ha képes kompromisszumokra és taktia lépésekre? Mikor hallottál te ellenzékit Gyurcsányt védeni azzal, hogy nem csinált semmi rosszat? Mikor láttál ellenzékit ALAVJU KARÁCSONY, vagy hasonló poszterekkel? Mikor hallottál te olynaról, hogy ellenzéki a kameráknak olyat nyilatkozik, hogy XY - t meg kéne ölni? Mert ezeket mind fideszesek tették. Tudod egyáltalán mit jelent a szektás jelző, vagy csak ez is megtetszett és majmolod tőlem. Olyan vagy, mint a lépcsőház.

2021. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
71%

"Mikor láttál ellenzékit ALAVJU KARÁCSONY, vagy hasonló poszterekkel?"

[link]

[link]

2021. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
72%
33. Ezek között egyik sem fanatikus rajongó poszter.
2021. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
51%
Hát, akik olyan jeleneteket adtak elő a tévészékházban, mint ezek, azok nyugodtan mondhatók fanatikusnak! :D
2021. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
57%
35. Tehát nem tudod a szó jelentését.
2021. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
50%
De igen. :)
2021. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
26%

"Pontosan. Ezen az oldalon is vannak ilyenek, de sokkal kevesebben."


Ez megint egy hazudozás. Van itt valami számláló hozzá?

Komolyan mondom, ti minden nap egyre mélyebbre süllyedtek. Mit vársz a provokatív hazugságaidtól? Hogy aki elolvassa, rögtön a pisi minőségű ellenzékre szavaz át, amikor ekkora bunkók vannak az ellenzéki táborban mint te?


"Az előválasztásnak tétje is van te gyengeelméjű. Még szép, hogy elmentek rá. Ez a hasonlatod sem állja meg a helyét."


Volt tétje? Kimentem röhögöni. Nyert egy olyan politikus, aki jobber értékrendet követ, ami ti halálosan gyűlöltök. Nagy taps az ellenzéknek és a szavazóiknak. Egy logikai csapda.


"Ez a demokrácia. "


Akkor miért nem delegált oda minden párt megfigyelőket, szavazatszámlálókat? Volt ott egyáltalán jegyző? Meg az a hihetetlen vergődés, hogy "csak nehogy fideszesek is szavazzanak"...aha...demokrácia.

Már unom, hogy az összes válaszod hazudozás.


"Gondolod, hogy a semmi kögepén, a mezőn ugyanannyira nehéz képet hamisítani, mint Budapest közepén?"


Még azt sem tudtad felfogni, hogy mire írtam a példát. Nektek minden jobber fotó hamis, és csakis a ballib fotósok képei tartalmaznak igazságot. Ti ennyire agymosottak vagytok? Igen, azok.


"Ezek trollok voltak, mekkora szociális érzékkel kell rendelkezni, hogy valaki ne keverje össze a trollokat a normál kérdezőkkel? "


Milyen trollok azok, akiknek még családi fotójuk is van feltöltve több is?


"Mikor láttál ellenzékit ALAVJU KARÁCSONY, vagy hasonló poszterekkel?"


Tudod, még annak is több esze van , aki ezt a feliratot odapingálta. Ő legalább képes felfogni, hogy mit takar egy ellenzéki jövőkép.

De, hogy Bangó Margitot idézzem, aki fanatikus ellenzéki rajongó: "Éljen Gyurcsány Ferenc, a Magyar Népköztársaság miniszterelnöke!" (2006)

2021. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
23%
Kunhalmi Nuncika helyesen írni nem tud, de olyan sz@pós szája van,hogy csuda!!🤫🤫
2021. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
62%

"Ez megint egy hazudozás. Van itt valami számláló hozzá?


Komolyan mondom, ti minden nap egyre mélyebbre süllyedtek. Mit vársz a provokatív hazugságaidtól? Hogy aki elolvassa, rögtön a pisi minőségű ellenzékre szavaz át, amikor ekkora bunkók vannak az ellenzéki táborban mint te?"


Megkérdezem megint, mikor láttál te riportot ellenzékiről azt nyilatkozni egyenesen a nyilvános médiának, hogy XY - t meg tudná ölni? Mikor láttál ellenzékit alavju Karácsony táblával? Mikor láttál te ellenzékit olyat mondani, hogy ezt meg azt a politikust a Jóisten küldte? Kinél van akkor a több fanatikus? Nem vagyok bunkó, mindenkit úgy kezelek, ahogy megilleti, nem várom el, hogy ti átszavazzatok bárhová is. Nem mintha amúgy átszavazzatok.


"Volt tétje? Kimentem röhögöni."


Elmondom úgy, hogy te is megértsd. Igen. Volt. Tétje. Mert. Konkrét. Választás. Történt. Nem. Mint. a. Békemeneten.


"Nyert egy olyan politikus, aki jobber értékrendet követ, ami ti halálosan gyűlöltök."


Az nem fordult meg a csökött fejedben, hogy nem a jobboldal értéirendjét gyűlöljük, hanem a FIDESZ eszközeit?


"Egy logikai csapda."


Az, hogy neked a kompromisszum logikailag értelmezhetetlen, sokat elmond rólad.


"Meg az a hihetetlen vergődés, hogy "csak nehogy fideszesek is szavazzanak"...aha...demokrácia."


De szavazhattak a fideszesek is, úgyhogy igen, megvolt a demokratikus háttér.


"Nektek minden jobber fotó hamis, és csakis a ballib fotósok képei tartalmaznak igazságot. Ti ennyire agymosottak vagytok? Igen, azok."


Nem vagyok ballib, még baloldali sem vagyok, te tényleg annyira agymosott vagy, hogy szerinted mindenki ballib itt? Igen, az.


"Milyen trollok azok, akiknek még családi fotójuk is van feltöltve több is?"


Olyanok, akik trollkodnak. Ennek a szónak sem tudod a jelentését ugye?


"Ő legalább képes felfogni, hogy mit takar egy ellenzéki jövőkép."


Nem, ő azt képes felfogni, amit a FIDESZ belé táplál a propagandájával.


"De, hogy Bangó Margitot idézzem, aki fanatikus ellenzéki rajongó: "Éljen Gyurcsány Ferenc, a Magyar Népköztársaság miniszterelnöke!" (2006)"


Komolyan egy 15 éves idézettel akarsz visszavágni? Ti tényleg le vagytok ragadva. Ha az ellenzék akkora Gyurcsányista, akkor hogyhogy MZP - t választották?

2021. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!