Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szoktatok politikai alapon...

Szoktatok politikai alapon "bojkottálni" termékeket, vállalatokat,politikai intézményeket?

Figyelt kérdés

Én például, utálom az EU autóipari szabályozásait, ezért amerikai piacos (Jeep) autóm van, bizony még a rendszám is más formájú rajta.

Azaz bojkottáltam az európai piacra készülő autókat.Ez nem jelenti azt,hogy az európai autóipart,hanem csak az európai piacos járműveket.


De, Kínából rendelek, mert gyerekmunkával készül ott rengeteg minden.


2021. okt. 26. 17:16
 1/9 hypno ***** válasza:
78%

Annál sokkal több eszem eszem van, hogy ilyesmit csináljak.


Pl. ha nem vásárolok a CBA-ban, az nem politikai okokból van, hanem mert drága és szar és nem esik útba egy sem.

2021. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#

A cba bojkottálását piaci alapon blokkolod és nem valamiféle meggyőződés alapján.Ha nekem mondjuk Parandontax fogkrém kell, akkor nem ott veszek, ahol a legdrágább.

2021. okt. 26. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Rendezvényeket igen, például nem mentem a vadászkiállításra, nem követem a focit, de a termékeknél azt nézem, hogy mennyire van szükségem valamire, és azt én milyen áron kapom meg a legkedvezőbben.
2021. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
64%

#2


Így is mondhatjuk.

Fogalmazzunk úgy, hogy ha a pénztárcámról és a fogyasztási szokásaimról van szó, akkor erősen pragmatikus vagyok.

2021. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Kínából rendelsz, mert éhbérért a kimerültség határán dolgoztatják a gyerekeket?
2021. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen.otp csányi miatt lipóti kenyér,meg úgy általánosságban minden ami külföldi/fideszes kézben van.
2021. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ha belföldön utazom a szálláshelyekkel kapcsolatban szoktam így (is) szűrni. Más nem jut eszembe.
2021. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Pár dologban igen. A cba, coop közértekbe nem teszem a lábam. A bárdi autónál semmit se veszek. Semmilyen formában nem nézek magyar futballt és meccsre sem vagyok hajlandó kimenni. Mióta fidesz csatornák lettek kilőve a tv2, hír tv. Kereskedelmi rádió hallgatáskor a kamu híreknél pl kocsiban, átkapcsolok zene lejátszóra.
2021. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!