Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Doktor Miniszterelnök Úr...

Doktor Miniszterelnök Úr hibát követett el azzal, hogy a munkáltatókon keresztül kötelezővé tette az covid oltást az embereknek? A melósok sokan vannak és oltásellenesek jó részt. 2022-ben ez még visszaüthet?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megkellett volna hagyni a szabad döntés jogát..
2021. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Persze két hónapja még azt hazudta nálunk nem lesz kötelező. De hazudott megint. Ne azt nézzük amit mond hanem amit csinál.


Én mondjuk tavasz óta oltott vagyok de sok oltásellenes van még mindig.

2021. okt. 28. 12:02
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hamarosan jön a sztrájk,akkor meg a nép jóvoltából az o1g lógni fog,de nem a munkából.
2021. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Az egész felnőtt lakosságot be kellene oltani három dozissal és akkor el lehet dobni a maszkot éltünk a vírus.


Ebben mi a bonyolult? Én már háromszor öltött vagyok és nem tudom felfogni épp ésszel miért nem oltakozik a lakosság egyharmada??!

2021. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nagy bátran a cégekre hárította a rendelet alkalmazását ezért arra számít hogy a dolgozók a főnökeiket fogják átkozni és nem a fideszt.De majd tavasszal kiderül hogy így lesz-e..
2021. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
#4 téged kell minden évben 4 dózissal,életed végéig.
2021. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Alattomos húzás ez.
2021. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsi vagyok, hogy hány munkáltató fogja felvállalni a konfliktust.


Szerintem a nagy többség nem fogja megkövetelni.

2021. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

A társadalom azon rétegének nagy része, aki munkaképes, meg szeretne élni a fizetéséből és még dolgozni is hajlandó, már külföldön melózik. A fiatalok döntő hányada úgyis szintén külföldre meg.

Marad az "én fel se kelek ennyi pénzért" típus, marad a seftelni akarós, marad a C, az olcsó (de rövid ideig itt tartózkodó) Ukrán. A beoltottak nagy része pedig már bőven a B oldalon van, tehát hamarosan elmegy nyögdíjba.

Munkaerőhiány van. Ha a még nem külföldre menekült, normális, dolgozni akaró embereket akarod megtartani, vagy épp felvenni, akkor sajnos szűkös a mozgástered és nem biztos, hogy munkaadóként elő fogod írni a kötelező oltást. Aki eddig nem akarta magát beoltatni, azoknak a 90%-a ezután sem fogja.

2021. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#4


Ha ébren vagy, miért álmodozol?

2021. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!