Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Elkxrtukat jobboldali...

Az Elkxrtukat jobboldali körökben szentségtörés lenne legalább minimális kritikával illetni?

Figyelt kérdés
Én nem láttam, de hallottam-olvastam ezt is, azt is. Nyilván kormányoldalról csak jót.

2021. okt. 28. 12:41
1 2
 1/13 B.112-es ügynök ***** válasza:
83%
Aki kritikával illeti, annak kirónak 100 miatyánkot a kdnp-sek.
2021. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen! Aki rossz szót szól róla, azt libsinek és balosnak bélyegzik. Ezért mindenki csak szuperlatívuszokban mer róla beszélni. Majd nézd meg az emberek véleményét akkor, amikor megengedik nekik, hogy kitisztult aggyal szabadon elmondhassa az önálló gondolatait.
2021. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Érte a jobb oldalról is kritika: túl lájtos. :D


Az úgynevezett kersztényeknek ezek szerint simán belefér a 8. parancsolat megszegése.

2021. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, az önálló vélemény TILOS, különben megüthetik a bokájukat! Hát mikor szavazott egy fideszes valami fideszes törvényjavaslat ellen pl? KIZÁRT, hogy mindenki mindig mindennel egyetért! A zsírosbödönke, ugye.
2021. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hypno ***** válasza:
96%

Most miért?

Az imdb-n jön fel mint a talajvíz.

1,3 ról már 1,4-en tart. Még egy kicsit küzdenek az aranykalászos fészbúk harcosok, és beérheti a Kis Vukot is.

2021. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
#5. A megtekintés előtti 1-esre osztályzás nettó politikai alapon történt, és ez most épp az ellenzéki szavazók szegénységi bizonyítványa. Én megnéztem. Felejthető alkotás, és a helyén kell kezelni, de objektíve nem 1-es, bőven vannak gyengébb filmek ennél.
2021. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
#6 Mivel a film is politikai alapn készült, teljesen korrekt. :D
2021. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
#7. Ilyen filmek tőlünk nyugatabbra rendszeresen készülnek, ez csak nálunk szokatlan. Akkor van értelme az 1-es szavazatnak, ha tényleg bűn rossz, élvezhetetlen a film. Ez jelen esetben közel sem áll fenn.
2021. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lehetne egy film politikai alapon is bűn rossz, élvezhetetlen?

Megosztó film, ebből adódóan a társadalom is szélsőségesen reagál rá, az egyik fele egyáltalán nem tudja élvezni.

2021. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9. "politikai alapon is bűn rossz, élvezhetetlen"


Ennek nincs értelme. Figyelj, ha a látatlanban adott Fideszes 10-es osztályzatok nevetségesek, akkor az ellenzéki 1-es osztályzatok is azok. Ha láttad és tetszett vagy nem tetszett, az más. Én például láttam, de nem adok rá sem 1-est, sem 10-est, mert bizony akkor retardált lennék. :) Szépen meg lehet amúgy ideologizálni mindent. De akkor többet nem szeretnék hisztit hallani, ha az ellenzék úgy érzi, hogy őket bármilyen sérelem éri, amikor bármilyen ötletüket/eszmélyüket/kulturális terméküket érdemi vizsgálat nélkül utasítják el, csak azzal az indokkal, hogy hát nekik a qrva anyjukat. :) Innentől kezdve akkor nincs helye annak, hogy "dehát ez egy mocskos propagandafilm, amit meg nekünk fontos, az tényleg nagyon fontos", mert ez sima relativizálás lenne.

2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!