Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Elkxrtukat jobboldali...

Az Elkxrtukat jobboldali körökben szentségtörés lenne legalább minimális kritikával illetni?

Figyelt kérdés
Én nem láttam, de hallottam-olvastam ezt is, azt is. Nyilván kormányoldalról csak jót.

2021. okt. 28. 12:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, nem láttam, de annyira rossznak az ellenzéki oldalon sem írják, legfeljebb hogy unalmas, és tényként állít be kitalációkat. Az IMDB-t a helyén kell kezelni, az ilyen akciók állítólag rendszeresek, vagy azok voltak. Én nagyobb hitelt adok a Rotten Tomatoes-nak, már ha fent van az adott film. Az 1-est adóknak és a kormányoldalnak is teljesen mindegy, hogy a film jó vagy rossz, politikai alapon értékelik.
2021. okt. 28. 15:21
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni, de fogjátok fel vígjáték ként.

Kicsit morbid humor, mert sok ponton nem is Gyurcsány és a fő gonosz Dobrev Klárit látni, hanem Fidesz párttagokat. :-D

Statisztika hamisítás, TEK kommandó... :-D

2021. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hypno ***** válasza:
95%

#12


Végül is...szoktam én Sharknado maratont is tartani, amikor vérgagyi marhaságokon akarok röhögni.

2021. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!