Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltásellenesek mit szólnak...

Oltásellenesek mit szólnak ahhoz, hogy miattuk szívnak az oltást vállalók is?

Figyelt kérdés
Van 6 különböző oltás, egyre rábólintanak, meg is kapják teljesen ingyen. Az orvosok, mikrobiológusok, kormányárti média, ellenzéki média gyakorilatilag 100%-a könyörög, hogy légyszi adassák be. De hát nekik szabadságjogaik vannak, a következményeit pedig az egész társadalomnak meg kell szívnia.
2021. okt. 28. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha bármi, mi oltatlanok szívunk a "trust the science bro", az oltások melletti erőteljes kampány okai mögé betekinteni sem próbáló birkák miatt, hiszen az ő népességen belüli arányuk teszik lehetővé az ilyen intézkedéseket.


Félreértés ne essék, az egy dolog hogy valaki beoltatja magát mert szükségesnek látja ilyen-olyan okokból, de az, hogy tapsikoljon is valaki annak hogy mások alapvető jogai csorbulnak az teljesen más tészta.

2021. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

szerintem ha mindenki, vagy senki se oltatná be magát, akkor is lennének szigorítások, nem kellene megkülönböztetni. de egyet értek az előző hozzászólásokkal.

#7: szerintem halt már meg oltott is, ne gondold azt hogy te a két oltásoddal ezzel szemben halhatatlan vagy.

2021. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor megmondja majd, hogy mit csináljatok és ez jó is így. Orbán Viktor tudja ilyenkor is, hogy mit tesz egy hazafi.
2021. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha nem eroltetnék ennyire durvan, tobb ember adatná be maganak onszantabol
2021. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Nem hinném hogy szívnék az oltatlanok miatt. Én be vagyok oltva van kártyám ha elkapom talán talán nem pusztulok bele. Mivel lennék én megszivatva? Az hogy buszon maszkot kell hordani? Ugyan már. A munkahelyemen hónapokig hordtuk azt is kibírtam. Mint ahogy más is. Aki egészségügy okoból nem bírja dolgozhatott a nélkül. Tehát aki nem oltatja magát legfeljebb nem mehet ide oda de az az ő baja.
2021. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Abszurd dolog azt hinni, hogy lehetséges az, hogy a lakosság valamiben 100%-ban összefog és egyetért. Én is mondhatnám azt hívőként, ha mindenki Jézus ideológiáját követné, akkor egy sokkal jobb világban élnénk, mert mennyi erő lenne abban, ha minden ember egy dolog mellett kiáll, de tudom hogy ez nem lehetséges. Vagy azt is lehetne mondani az oltáselleneseknek, ha minden oltáshívő visszautasítani az oltást és nem venne fel maszkot, akkor milyen jó lenne, mert az állam nem erőszakolhatná ránk a járványügyi intézkedéseit, tehát valójában ezzel ártanak az oltáselleneseknek. Ilyen dolgokban a másik oldalt hibáztatni, "mert miattuk nincs meg a 100%-os összefogás", nem lehet, mivel nincs olyan dolog, amivel mindenki egyetért és össze fog fogni és ezen nem is kell változtatni. Csak egy dologgal lehetne elérni, hogy egy ilyen dologban az egész ország egyként összefogjon, a diktatúrával.
2021. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!