Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell az oltásellenesek...

Miért kell az oltásellenesek miatt mindenkinek szívnia? 😤🤬

Figyelt kérdés

Egy értelmes világban/roszágban: mindenki beoltatja magát -> nincsenek súlyos betegek -> alig néhány kórházi eset -> korlátozásmentes élet.

Ezt tényleg olyan nehéz értelmezni és felfogni egyeseknek?



2021. okt. 28. 19:44
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
83%

Azt ugye tudod egy veszettség elleni oltástól pl nem lehetsz veszett.

Egy covid elleni oltástól még lehetsz covidos, tehát xart se ér.


Be vagyok oltva én is di-per-te stb minden xarra, csakhogy több évtized tapasztalat van róluk és ezek az oltások valóban megvédenek a betegségtől ami ellen kapod.


Mi nem tiszta azon hogy 2 év alatt kb minden ismerősöm volt covidos, volt akivel este még ültem és dumáltam másnap karanténba volt, a feleségem akivel egy ágyba alszom 2x volt már, nem TÜNETGYANÚS!!! igazoltan covidos, én mégsem kaptam el. Senkim nem halt bele max azt mondta influenza 2.0 csak jobban fájt a feje.


Akkor mire fel oltassam be magam?

2021. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
81%
Csak halkan megsúgom, hogy nem kell oltatlannak lenni hogy elkapd a vírust. Az oltottak közt is ugyan úgy terjed, azzal a különbséggel, hogy a legtöbb oltott azt hiszi ő már nem kaphatja el, és ez a hamis biztonságérzet még veszélyes is lehet. Eddig arról szólt a fáma, hogy személyes felelősség van, mivel aki akarja az megkaphatja az oltást, és mindenki saját maga vállalja mekkora kockázatnak teszi ki magát. Csakhogy a járványmutatók nagyon rosszak, ezért ha nem akarja a kormány hogy a választások előtt ellepje a szar az országot, lépniük kellet. Már csak az az adat is mutatja, hogy nem klappol az oltás körül valami, vagyis nem ad akkora védettséget mint várták, hogy nagyon sok a kórházi ápolt. Ilyen átoltottságnál nagyon sok covid pozitívnak kéne lennie, kevés kórházi esettel, ezzel szemben ugyan úgy megy a járványgörbe mint az oltás nélküli harmadik hullámban. Egy ismerősöm két szputnyik után fekszik az intenzíven, pedig arra azt mondták 95% védettséget ad. Nem öreg, nem dagadt, és nem krónikus beteg, őrá mondhatnánk, hogy három nap prüszköléssel meg kellet volna úsznia a fertőzést oltás nélkül.
2021. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 mindentudó99 ***** válasza:
19%
#13 Tipikus vírustagadó vagy. A te környezetedben senki nem halt bele tehát nem halálos és nem jelent veszélyt. Akkor én meg az ebolában nem hiszek. Még egy ismerősöm se halt meg ebolában. Tehát nincs vagy nem veszélyes lehet már át is estem rajta csak nem vettem ész. Nem gond ha nem oltatod magad de marhasàgokat felesleges beszélni.
2021. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
91%

15


Hol tagadtam hogy létezik a covid? le is írtam hogy kb minden ismerősömön átment, a feleségemen 2x átment!

Nem megy a szövegértés?


A tények miért is marhaságok? Melyik tényt szeretnéd megcáfolni?

Lehetsz covisos oltva? lehetsz

Akivel egy ágyba alszom és covidos volt én meg nem?

Hogy az ismerőseim nagy része covidos volt én mégse lettem az?


Mi ezen a vírustagadás te szerencsétlen?


Hogyan tagadnék valamit amit leírtam hogy van? Ne legyél már ilyen buta nem tudod értelmezni amit leírtam.

2021. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is ez van 14-es hiába támad a barika XD

Ki tagadja a vírust?

Mindenki tudja hogy létezik csak nagy a marketing körülötte ennyi az egész!

Nekem is több ismerősöm túlélte simán ugyanis ez nem Ebola-vírus 70%-os halálozási rátával úgyhogy hiába a hiszitek hogy mindmeghalunk😋

99,07 hogy NEM

Az oltás pedig kb semmit sem ér

43% a hatékonysága a beugatott 95 helyett.

M1 helyett máshonnan kellene informálódni

Érdekes október 23-at meg a vírus is kivárta🤪

2021. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Senki nem hiszi hogy mind meghalunk. De az hogy körülöttetek nem halt meg senki az nem jelenti azt hogy más körül se. Azt meg eddig is lehetett tudni hogy oltással is elkapható csak nem leszel súlyos beteg. Nem mondtál újat ezzel.
2021. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
22%
Jog Állam ez jó:) csak a tisztánlátás miatt. Magyarországnak nincs alkotmánya.ami azt jelenti nincs alkotmányos jogod semmire.egy szaros alaptorveny van amit azért hozták létre hogy a megbuko kormány kimentse alapitvanyba a közvagyont és lelepjenek vele az országból. Lesz itt még szemkilovoldozes. Mint 2006ban .semmi jogod sincsen. Egész Európában baloldali kormányokat akarnak létrehozni a totális diktatúrâert.
2021. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
92%
Nem az oltásellenesek miatt szívsz, hanem a kormány miatt.
2021. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
85%
18-as Látom te érted.Nem vagyok egyedül így megnyugodtam.
2021. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok oltás ellenes, én is beoltattam magam annak ellenére hogy átestem a betegségen előtte, de basszus beadatás után pár órával olyan rosszul lettem ahogy még soha nem voltam 41 fok felé kúszott a hőmérő kórházba kerültem és jó 2 hétig lábadoztam mire teljesen felépültem. (A covidon magán 5 nap alatt túl voltam ).


Nincs az az isten hogy beadassam a második oltást is

2021. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!