Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell az oltásellenesek...

Miért kell az oltásellenesek miatt mindenkinek szívnia? 😤🤬

Figyelt kérdés

Egy értelmes világban/roszágban: mindenki beoltatja magát -> nincsenek súlyos betegek -> alig néhány kórházi eset -> korlátozásmentes élet.

Ezt tényleg olyan nehéz értelmezni és felfogni egyeseknek?



2021. okt. 28. 19:44
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
30%
Ezek szerint igen.
2021. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
85%
Sokan arra a pártra kell szavaznak aki azt mondja jogállamban mindenki azt csinál amit akar, kötelezni nem lehet senkit semmire.
2021. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
66%
Volt, hogy az oltásellenesek szívtak a birkák miatt. Most fordítva, teljesen igazságos.
2021. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
66%

"jogállamban mindenki azt csinál amit akar, kötelezni nem lehet senkit semmire."


Jogállamban is vannak kötelességeid és államonként eltérő a helyi szabályozás. Más országokban olyan dolgok is teljesen normálisa és jogszerűek, aminek a hallatán is s3ggreülnél..

2021. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
81%

"jogállamban mindenki azt csinál amit akar, kötelezni nem lehet senkit semmire."

Ez nem egy paradoxon véletlen? Ha azt csinálok, amit akarok, akkor kötelezhetek bárkit bármire.

2021. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
75%
Én nem oltásellenes vagyok hanem mellékhatásellenes! A rettegő barik miatt nem fogom bevállalni ezeket a szörnyűségeket amiktől roskadnak a mellékhatásos csoportok, de aki ragaszkodik a hivatalos adatokhoz nézze meg a hivatalos mellékhatáslejelentőket nyugodtan. Köszi, de az immunrendszerellenesek kedvéért nem vállalom ezeket a cifraságokat.
2021. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
82%
Soha-soha-soha nem oltatjuk be magunkat, jobb, ha elfogadjátok!
2021. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
89%
A gondolatmeneted akkor igaz, ha az oltás működik, mégpedig legalább 99%-os hatékonysággal. Ilyesmiről szó sincs. A tapasztalatok szerint az oltás a megbetegedést egyáltalán nem akadályozza meg. A súlyos lefolyást lehet, hogy igen, de az csak az adott egyén problémája, tehát a sok súlyos betegből nem következik az, hogy korlátozásokat kelljen bevezetni.
2021. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
86%

Ha a világ olyan okos lenne, megértené és tudomásul venné hogy nem minden embernek ugyanaz a felfogása, valaki fosik elsők között kéri az oltást, és a harmadik után meg mégis elkapja.

Nehogy már több mint 5 millió oltással rendelkezővel, potenciális veszély legyen az országra nézve egy maréknyi nem oltott miatt.


Nekem nincs szükségem rá, és az sem érdekel hogy ki van emiatt veszélyben, egy idegenhez mi közöm van.

2021. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Én be vagyok oltva de nem szívok miattuk. Nem vagyok korlátozva semmiben azért mert mások nem oltatnak. A maszk hordás meg nem zavar
2021. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!