Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zacher Gábor: Aggasztó a...

Zacher Gábor: Aggasztó a helyzet, egyre több a gyerek a sürgősségin. Ez rendben van, szerintetek akik nem gondolták azt, hogy már korábban kell a szigorítás?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 09:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
57%
A kretén retardáltakat nem érdekli, ne aggódj. Mera háttérhatalom, meg a nanorobotok az oltásban, meg majd belehalsz, meg autista leszel stb. Félelmetes sötétség van a fejükben. Most is a maszk miatt tombolnak :DDD Meg, hogy ki fogják rúgni őket a szalag mellől, mert nem oltatják be magukat.
2021. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
27%
Öcsém sportol versenyszerűen, fél csapat Covidos lett, 12 éves gyerkőcöket nem igazán viselte meg. Nem akarok saját tapasztalatból okoskodni, hogy gyerekekre ez nem veszélyes, de mégis bizalmatlan vagyok az ilyen szenzációhajhász riogatásokkal szemben.
2021. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, hogy miért mindig akkor lépnek, amikor már súlyosbodik a helyzet. A megelőzésen kellene, hogy legyen a hangsúly, nem a tűzoltáson.

Véleményem szerint most sem elég szigorúak a szabályok. Nem azt mondom, hogy zárjanak be mindent, de legalább a maszkviselést megkövetelhetnék a zárt helyeken, illetve a védettségi igazolvány visszavezetésén is el lehetne gondolkodni.

2021. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
43%

[link]

Elfelejti elmondani a nyomorult, hogy miért betegek a gyerekek, a maszk és a fertőtlenítőhegyek meg a bezárások megtették a hatásukat a korókozók szintjén és a gyermekek immunrendszerének szintjén is. Persze fogjuk ezt is a kovidra? Idióták!

2021. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Korábban próbáltam megtudni, hogy mi a vélemény a szigorítással kapcsolatban? Legalább 3 alkalommal feltettem itt a kérdést! Csak az volt a válasz, hogy nem kell semmit csinálni, elég az oltás, aki többet akar az hülye!
2021. okt. 29. 09:52
 6/44 anonim ***** válasza:
38%
4-es a nagyokos :D
2021. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
4-as. Te egy Barom vagy!
2021. okt. 29. 09:53
 8/44 anonim ***** válasza:
31%

#3

Én tökéletesen értem miért. Tök jó volt a nyár és az ősz a Covid hisztéria nélkül és ugyanott vagyunk, mint azok, akik elbaxták ezt a 4-5 hónapot a korlátozásaikkal. Máshol is jön a 4.-ik (vagy tököm tudja hanyadik) hullám, sok új megbetegedett stb... stb...

2021. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező! Te egy Barom vagy!
2021. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
29%
Hogy tombol az oltásellenes szalagmunkás, nézzétek :DDD Biológia óráról hiányzott :DDD
2021. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!