Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter már beszélt...

Márki-Zay Péter már beszélt adóemelésekről és migránsok befogadásáról, tényleg ez hiányzik Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Ide is a robbantások, lefejezések, nemierőszakolások, stb. hiányoznak?
2021. okt. 29. 17:02
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
67%
Te nem vagy naprakész az egyesült ellenzék programjával kapcsolatban! De az EU politikájával sem! MZP programjában világosan benne van, nem tesznek olyat amit a Magyar emberek nem akarnak! Nem lesz kerítés bontás, menekült ( migráncs ) befogadás, adó emelés! Angela Merkel is azt hangsúlyozza, nincs már lehetőség befogadni a menekülteket, ( migráncs ) otthon kell őket tartani és ott kell őket segíteni!
2021. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
Kérdező, ha azt mondta MZP, adóemelés lesz és a migránsok boldogságát fogja előtérbe tartani. Honnan veszed, hogy nem lesz kerítés bontás, menekült befogadás és adó emelés akkor? Ő maga mondta ezeket, láttam én is a napokban.. :O
2021. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Bocsánat nem kérdező, hanem 42-es.
2021. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
78%

"Kérdező, ha azt mondta MZP, adóemelés lesz és a migránsok boldogságát fogja előtérbe tartani. Honnan veszed, hogy nem lesz kerítés bontás, menekült befogadás és adó emelés akkor? Ő maga mondta ezeket, láttam én is a napokban.. :O"

Mesélj, milyen manipulált, összevágott, kontextusából kiragadott NER videót találtál róla? Mert én speciel egészen mást hallottam tőle.


Csak egy rövid a témában:

https://www.youtube.com/shorts/ENtJjEjJP_4

2021. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
Sajnos tényleg láttam ilyet a napokban, ahol adóemelést és a migránsok befogadásának a tolerálását, valamint azoknak a boldogságát emlegette az ott lévő embereknek. Hogy vágva volt-e vagy nem, nem tudom, elmondta tisztán és kész, elég volt ennyi is. Engem a videód sem győzött meg sok mindenről. Az a baj, hogy tapasztalatból tudom, szarabbul éltünk Gyurcsány idején, nem hiszem hogy azóta ez nagyot változna, ha valamelyik embere lesz az élen. Én nem azt mondom, hogy Orbánék mindent jól csinálnak, sőt... de a 2 közül még mindig őt tartom az élhetőbbnek.
2021. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
24%

ezt az MZP hülyegyereket elnézve egyre inkább tűnik úgy, hogy a baloldal a "törpe napóleon"ozában nem a napóleonozást tartotta sértésnek, hanem a törpét


mondjuk napóleon is lerohanta itáliát, ahonnan származott, hogy úgy fogalmazzak

2021. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
66%
Márki-zay sem adót nemakar emelni sem illegális migránsokat nemakar befogadni.
2021. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
75%

"Sajnos tényleg láttam ilyet a napokban, ahol adóemelést és a migránsok befogadásának a tolerálását, valamint azoknak a boldogságát emlegette az ott lévő embereknek."

Elfelejtetted linkelni. Hajrá!

2021. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!