Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a munkáltatók hány...

Vajon a munkáltatók hány százaléka fog élni az oltás kötelező tételével?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 14:16
A kérdező szavazást indított:
10%-a
20%-a
30%-a
40%-a
50%-a
60%-a
70%-a
80%-a
90%-a
100%-a
26 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt soha nem is fogjuk megtudni. Sok kis cégről nem lesz adat, illetve ha van egy cég, ahol van 3 alkalmazott és mind be van oltva, nincs is értelme erről beszélni. Illetve cégen belül is lehet, hogy csak bizonyos munkakörökben lesz oltási előírás.
2021. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Remélem 100, előbb, vagy utóbb. Olyan szórakoztató az oltásellenesek hisztije. :D
2021. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan : 12,0345 % ! Ez száz százalékos adat csak neked!!!
2021. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
40,505%. Vagy nem. De valamelyik biztos.
2021. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

#2


Én viszont nem mondanám szórakoztatónak az oltáspártiak okoskodását. Először is, én magamra nem gondolom veszélyesnek ezt a vírust. A húgom átesett rajta, így feltehetően az én szervezetem is leküzdené a vírust. Nekem ne mondja meg más, hogy oltassam be magam, mikor nem vagyok veszélyeztetett. Másodszor olvastam az oltást nem tartom megbízhatónak. Olvastam róla rosszat is, lásd itt:


[link]


Azzal a véleménnyel értek félig-meddig, miszerint ez az oltás egy kísérlet a vadonatúj Covid-19 vakcinák hatékonyságára. Sokaknak használ, de vannak, akik belehalnak.

2021. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

#5

Azzal azért remélem tisztában vagy, hogy "oltás MIATT meghalni" nem ugyanazt jelenti, hogy "oltás UTÁN meghalni".

2021. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hypno ***** válasza:
51%
Nyilván van egy csomó munkahely ahol eleve mindenki be van oltva és semmit nem kell elrendelni.
2021. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

#6


Ez igaz, viszont kérdeznék: be van bizonyítva arról a 441 emberről, hogy NEM az oltás miatt halt meg a beadást követő 1 hónapban? Van erről hiteles orvosi adat, ahol az elhalálozások okát pontosan megadják? Másrészt ez az egész nemcsak az orvostudomány területe, hanem a politikáé is. A Fidesz kormány oltáspárti, erre építette a politikáját. Ha bébizonyosodna, hogy az oltásnak pl. 3-5%-ban lehet halálos kinenetele, és így oltatott, az hasonló botrányt okozhatna, mint Gyurcsány őszödi beszéde.

2021. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalnék állást sem az oltás mellett sem ellene, csak megpróbálom objektíven nézni-

Ha alapból nem kötelező egy munkakörben, akkor nem feltétlenül éri meg ezzel a lehetőséggel élni egy munkáltatónak. Egy csomó munkaerő kiesést jelenthet egy cégnek, ami lehet hátrányosabb, mint hagyni oltatlan dolgozókat. Ez csak akkor nem lenne instant hátrány, ha tényleg mindenütt kötelező lenne.

2021. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mindentudó99 ***** válasza:
26%
#8 Elolvastad egyáltalán amit belinkeltél? Kétlem. Oltásellenesként belinkeltèl egy cikket ami bizonygatja hogy nem oltatni veszèlyesebb mint oltatni😁. Szó nincs semmilyen halálesetről oltástól amiről te beszélsz. Legalább olvasd már el azt amit belinkelsz.
2021. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!