Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A járvány szempontjából...

A járvány szempontjából veszélyeztetett nyugdíjasok miért nem figyelnek jobban a higiéniára?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve látom, hogy leszáll a villamosról és vígan nekiáll azonnal lakmározni a táskájából. Ez azért necces, mert én nem nagyon mosok kezet napközben, ellenben mindent összetapogatok. Noha én nem is állok neki eszegetni tömegközlekedés után.
2021. okt. 30. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Így is úgy is meghalnak.

Sajnos rokonomat is vesztettem már el, aki háromszor be lett oltva, mégis meghalt és a teszt szerint nem volt koronavírusos.

2021. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Vagy talán azért mert öregek?
2021. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert alapból nem is értik, mi a lényege ennek az egésznek, Viktorta meg nem fogja normálisan elmondani nekik.
2021. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Mert ostobák.
2021. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#6 : Az lehet, de így ennek semmi értelme. Tudományosan ül a maszkjában, majd levéve eszik azzal a kézzel, amivel azt a kapaszkodót fogta, amihez előtte fenék vakarás, köhögés, meg ki tudja mi után nyúltam.
2021. okt. 30. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Az idősek higiéniájával a vírus nélkül is probléma van.

Nem fürdenek naponta, sokuk hanyagolja a fogmosást, rendszeres kézmosást.A ruháikat sem mossák olyan gyakran, mint mi.


Megváltoztatni már nem lehet őket, túl öregek hozzá.

2021. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert az a nemzedék átélt egy hazug világháborút, hazug kommunizmust, hazug rendszerváltást...mind megölhette volna őket, de túlélték. Igazi gyerekkoruk volt. Még a mosatlan alma sem ölné meg őket, nem mint a mai fiatalokat. Nem rinyáltak online oktatásért, hogy fekve x-boxozhassanak, nem vitték őket szüleik kocsival a suliba, boltba, wc-re..S a kétkezi munkát is ismerik, tudod azt amelyiktől piszkos lesz a kezed.

Szidhatod őket, de nélkülül nem születtek volna meg szüleid és kesőbb te sem. Nem jártak volna iskolába, nem lett volna jó munkája szüleidnek, hogy neked iphone-t, V-buck vegyenek online....

Betegségek mindig voltak és lesznek,

ennek ellenére ők mégis élnek és jár nekik a tisztelet, amiért biztosították számotokra a jővőt.

2021. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én egyetértek a kérdezővel.

Nem veszik komolyan. Ők azok, akik tolakodnak a boltban, a nyakadba másznak, rád köhögnek. És megkérdezem, hogy mi a fenének kell sorban állni minden nap a tömegben? Belehal, ha mondjuk 2-3 naponta megy el boltba?

Szerintem a legtöbb ostoba, akkor még nem volt ilyen szinten az oktatás. Tisztelet a kivételnek.

2021. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 : Ez a másik, amit nem értek. Egy nyugdíjasnak miért kell naponta kirohannia a lakásából? Amikor éppen nem vagyok beosztva vagy szabadságon vagyok, akkor akár napokon keresztül is elfekszek a kanapén.
2021. nov. 1. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én meg tömött 4 és 6os villamoson mindent mehdogok utána meg ragom a körmöm. Nem zavar mert már kaptam 3 oltast
2021. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!