Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Koronavírus: elhunyt 152...

Koronavírus: elhunyt 152 beteg, több mint 11 ezer új fertőzöttet regisztráltak? Itt az ideje a komolyabb korlátozásoknak? Iskolazár stb

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 1. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Háromnapi adat, ha nem vetted volna észre.
2021. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Vége a vadászati világkiállításnak?
2021. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

észrevettem hogy hogy 3 napi, de de se vagy figyelmes mert péntek 12 h és a mai reggel 8as zárás az NEM HÁROM NAP. nemdebár?


Az 2,5 nap


Hm?

2021. nov. 1. 10:59
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem édeskevés az,hogy a tömegközlekedésen fel kell venni a maszkot és a kórházakba látogatási tilalom van.

Ha így megy tovább,szépen el kell rendelni a vesztegzárat.

2021. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
tesó, igen jönnek a zárások, én már vártam, őszi szünetben mindig jön:3
2021. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha lesznek korlátozások, akkor azok elsősorban az oltatlanokat fogják érinteni. Többször ki lett nyilatkoztatva, de páran itt rendíthetetlenül fújják a magukét iskolazárakról, kijárási tilalomról meg miegyebekről, amik még csak fel sem merültek a tervek között.
2021. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
4: Magyarországon soha nem volt vesztegzár múlt március óta.
2021. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy az online oktatás bevezetése a legjobb módszer a vírusterjedés megállítására?


A kérdésedhez hasonló témájú kérdések a mai napról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


OFF: péntek 12-től hétfő 8-i az pontosan 68 óra, ami valóban nem teljes három nap, de nem is 2,5 nap. A három nap közelebb van a 68 órához, mint a 2,5 nap. :)

2021. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
7 akkor mégis volt XD
2021. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés, hogy megmeri-e lépni a kormány a szigorításokat.


Persze lehet az, hogy csak az "oltatlanok" lesznek szigorítva, viszont akkor meg ott a kockázat, hogy ha korlátozva vannak az oltatlanok, és mégis ennyire terjed a vírus, akkor az oltás mégsem olyan jó?


Az a baj tényleg úgy kísérleteznek az emberrel, mint egy próbababával, én kaptam 2 Pfeizert, és hánynom kell a gondolattól, hogy már dobálóznak a harmadik meg a negyedik vakcina lehetőségével, azt sem tudják mi hat, mennyi ideig, és mennyire, tényleg konkrétan lehet, hogy abban a hitben élnek az oltottak, hogy védve vannak, aztán közben meg elkapják, és bekerülnek a kórházba.


A kormány járványkezelési stratégiája egyébként vicc, nem kellett volna politikai kérdést csinálni belőle.


A másik meg, hogy szórták a kínai oltást, főleg az idősebbek részére, erre kiderült, hogy a felének nincsen semmi védettsége.

2021. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!