Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Koronavírus: elhunyt 152...

Koronavírus: elhunyt 152 beteg, több mint 11 ezer új fertőzöttet regisztráltak? Itt az ideje a komolyabb korlátozásoknak? Iskolazár stb

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 1. 10:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
9: Akkor még érthetőbben, hogy a diszlexiások és szövegértési gondokkal küszködők is megértsék: Múlt március óta, hogy a vírus világszerte kitört, Magyarországon soha sehol nem alkalmaztak vesztegzárat. Kijárási korlátozas volt csak.
2021. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, hogy te mennyire naiv, befolyásolható tudatlan vagy. Úgy manipulálnak téged, hogy csak na.

Én is holnapra tudok kamu számokat feldobni riogatás és félelemkeltés gyanánt.

2021. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

Miért gondolják az emberek, hogy kamu az egész? Komolyan az eszem megáll.

Vidéki kórházban dolgozom, eddig nem volt covid osztály, a megyeibe kellett küldeni az összes covidost. A megyei megtelt, péntek óta nálunk is lett covid osztály. Már aznap 8 felvétel volt...

Igen is ez a helyzet, ömlenek a covidosok a kórházakba és megint túl fog telítődni a rendszer. De úgy látszik ezt csak az képes felfogni, aki ebben dolgozik és látja.

2021. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
13: Én amit nem értek: Svédországnak, ahol legsúlyosabb esetben is jóformán csak a rendezvényeket fújták le, meg a másfél méterezést hozták be, még a maszk sem volt kötelező, de amúgy minden működött, nem kellett volna már minimum fél éve összeomlott egészségügyi rendszerű barbárföldjévé változnia?
2021. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Ebből nagy baj lesz. Az oltás úgy tűnik nem csodaszer ha az lenne nem lenne egy hétvége alatt több mint tízezer fertőzött és 152 halott.
2021. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Az emberek a hibásak,mert sz.rnak az egészre.Lehet menni oltani,nem pofázni kell. Könnyebben megy a sírás.
2021. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
15: Honnan tudod, hogy a fertőzőttek és halottak hány százaléka oltott?
2021. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

11-es! Én vesztegzárban voltam áprilisban COVID gyanúval és csak KÉT NEGATÍV PCR TESZTTEL ENGEDTEK KI!!! RENDŐRÖK ELLENŐRIZTÉK HOGY TÉNYLEG OTTHON VAGYOK E!!!!


AKKOR EZ MI TE BAROM?

2021. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
18: Az házi karantén, te birka!
2021. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

19*


A vesztegzár és a karantén egymás szinonimája!!!

2021. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!